9-letni Orkus ze schroniska pilnie szuka pomocy

Labrador Orkus

Cierpi na chorobę skóry wywołaną prawdopodobnie przez alergię pokarmową i stres.

Witam. W schronisku w Gdyni przebywa 9 letni pies w typie labradora. Nie jest „wzorcem rasy”, jest nieco mniejszy. Potrzebuje pomocy ponieważ cierpi na chorobę skóry wywołaną prawdopodobnie przez alergię pokarmową i stres. Żeby szybciej wyzdrowieć potrzebuje domu. Bardzo źle znosi pobyt w schronisku. Jest pieskiem bardzo kochanym i spokojnym. W kontakcie jest ostrożny i zdystansowany. Myślę, że w swej psiej mądrości nie chce sobie robić zbędnej nadziei na zabranie go ze schroniska. Bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami, mieszka w kojcu z trzema psami w typie owczarka. Jego historia jest nieznana, błąkał się, nikt go nie szukał. Szkoda żeby  spędził swoje ostatnie ale jeszcze piękne lata w schronisku. Niestety sama nie mam warunków żeby przyjąć kolejnego psa, stąd moja prośba o pomoc w znalezieniu mu domu. Kontakt do schroniska 58-622-25-52. Sama również służę pomocą.
Proszę o udostępnienie mojego ogłoszenia. W załączniku przesyłam zdjęcia. Z góry dziękuję.

Ze strony schroniska:

989/15 Orkus
Starszy pies w typie labradora. Orkus jest psem bardzo kochanym. Akceptuje inne zwierzęta oraz lubi dzieci. Mimo swojego wieku jest psiakiem aktywnym i pełnym energii. Orkus odnajdzie się w każdych warunkach mieszkaniowych. Orkus marnuje swoje ostatnie lata w schronisku, pozwól mu spędzić je w kochającym domu.

OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo”
81-654 Gdynia ul. Małokacka 3A
telefon: 58 622 25 52    e-mail:  schronisko@ciapkowo.pl

Ogłoszenie grzecznościowe. Szukamy domu tymczasowego dla Orkusa!

Labrador Orkus

6 thoughts on “9-letni Orkus ze schroniska pilnie szuka pomocy”

 1. Witam,
  Od kiedy piesek jest u Państwa? I czy ma na powiece narośl?
  Pozdrawiam
  Kosiara Aleksandra.

  1. Pies jest w schronisku w Gdyni, proszę tam zasięgnąć wiadomości, to ogłoszenie grzecznościowe.

 2. Jaki jest jego stosunek do dzieci? Mamy wnuczka chorego na zespół Downa.Chciałabym pieska do przytulania i zabawy oraz terapii.
  ika

 3. Witam. Piesek jest bardzo łagodny i spokojny. Myślę jednak, że najlepiej poznać go osobiście i jesli jest taka możliwość. Przebywa w schronisku w Gdyni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *