Labradorka Zuza, to już półtora roku…

Labradorka Zuza

Wieści z domu:

Pewnie już mnie nie pamiętacie bo to była szybka akcja. Mam na imię Zuza – Aza ale mówią na mnie w domu Zula od Azuli….. Jestem w nowym domu już ponad 1, 5 roku. Jest mi dobrze, mam pełny brzuszek i już prawie nie pamiętam jak to jest być głodnym labkiem………… Moja pani mówi na mnie dwa razy dziennie przed jedzeniem kiedy już zaczynam dreptać z niepokojem o moją kolej jedzenia ŻARŁACZ BRĄZOWY – zupełnie nie wiem o co jej chodzi …. Nie martwcie się o mnie dobrze trafiłam, zbliżają się wakacje a ja wyślę Wam fotki z moich pierwszych wakacji z nowymi ludkami. Pojechałam tylko z dorosłymi bo to był spontan kiedy moja mała pańcia była na wyjeździe ze swoimi dziadkami. Byłam nad jeziorem…… było super….. może w tym roku też pojedziemy razem…. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i bardzo dziękuję za pomoc.

Poprzednie wpisy:
Zuza wyadoptowana
Zuza, wychudzona czekoladowa labradorka – nieaktualne

Labradorka Zuza Labradorka Zuza Labradorka Zuza

5 thoughts on “Labradorka Zuza, to już półtora roku…”

    1. Zulka jest cudowna jesteśmy szczęściarzami, że to właśnie u nas wyládowała….. Mòj máż twierdzi że jest to najpiękniejszy prezent urodzinowy jaki dostał no właśnie w jego urodziny do nas trafiła.

  1. Jaka śliczna i kochana :))) Wielkie dzięki Państwu za zaadoptowanie suni … Ona jest z Wami taka zadowolona szczęśliwa !… Zupełnie inny piesek niż 1,5 roku temu …. Te oczy pełne miłości ! …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *