Zoja – czarna, młoda Panienka do wzięcia – nieaktualne

Labradorka Zoja

Wymagania Zojki były specyficzne, ale udało się dopasować dom. Wyadoptowana. Co możemy powiedzieć o Zoji…

… po paru wspólnych godzinach to to, że jest spokojną ale i momentami żywiołową sunią, chętną do zabaw. W samochodzie idealna, chodzenie na smyczy zdecydowanie do wypracowania, jak coś wywącha to trzeba się zaprzeć by Zoję utrzymać :-) Póki co w domu zachowuje czystość, spokojna, opanowana, chodzi za człowiekiem. Psią Rezydentką zainteresowana i  zapoznanie przebiegło bez większych problemów 🙂 Zobaczymy co przyniosą kolejne dni 🙂

Sunia przed adopcją będzie zaczipowana, odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608391927 (Ryszard), 607492249 (Martyna), 889856600 (Małgorzata), 669585207(Katarzyna),
adopcje@labradory.org

Labradorka Zoja Labradorka Zoja Labradorka Zoja Labradorka Zoja Labradorka Zoja Labradorka Zoja

10 thoughts on “Zoja – czarna, młoda Panienka do wzięcia – nieaktualne”

 1. Witam serdecznie.Jestem zainteresowana adopcją Zoji. Rozmawiałam z P.Ryszardem i prosiła bym o informację kiedy Zoja była by gotowa do adopcji. Mam wielką nadzieję,że to my będziemy tymi szczęśliwcami,którzy będą mogli podarować jej nasz czas i miłość.Pozdrawiam.

 2. Witam,
  Mieszkamy w mieszkaniu w bloku, w miarę przestronne mieszkanie (wiadomo hektarów nie ma ale podwórko jest :)) Mamy małe dzieci i od dłuższego czasu myślimy nad tym aby do naszego grona dołączył kompan, który by mógł bawić się, uczyć i „wychowywać się” razem z naszymi dziećmi. Wiem, że labradory są wyjątkowe i potrafią świetnie współgrać z dziećmi. Jesteśmy bardzo zainteresowani zaadoptowaniem Zoji i chcielibyśmy żeby stała się członkiem naszej rodzinki 🙂

 3. Pani Mirosławo, przepraszam, że się „wcięłam” mam nadzieję, że Zoja szybko znajdzie u Państwa swój dom. Pozdrawiam serdecznie.

   1. Dziękuję za informację. Gdyby jednak tymczasowi właściciele zmienili zdanie bardzo proszę o kontakt mailowy. Od dłuższego czasu szukamy z dziećmi dorosłej suczki labradora. Motto moich trzech chłopaków, które słyszę prawie codziennie ” mamo, spacery i trawnik bez psa są bez sensu:)”
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *