Ziajka – labradorka do adopcji – wyadoptowana

Labradorka Ziajka

Wyadoptowana. Była sunią trzymaną dla zysku i z tego, co udał się ustalić, miała około trzech miotów.

Wiadomości z domu tymczasowego.
Ziajka to czekoladowa labradorka, która najprawdopodobniej większość swojego życia spędziła w kojcu. Była sunią trzymaną dla zysku i z tego, co udał się ustalić, miała około trzech miotów. To spowodowało, że porody zostawiły ślad na jej atrybutach kobiecości. 🙁
Ziaja jest szaloną żebradorką, która zachowuje czystość w domu. Wszędzie jej pełno, chodzi za człowiekiem krok w krok. Wg mnie dziewczyna nadrabia wszystkie lata spędzone w zamknięciu. Nie lubi zostawać sama, co głośno i stanowczo obwieszcza. Po tygodniu mogę stwierdzić, że jest już dużo lepiej. Zdarzają się sporadyczne popiskiwania, ale coraz rzadziej. Powoli zaczyna rozumieć, że wrócimy i chyba bierze dobry przykład z Inki. Intensywnie pracujemy nad najważniejszymi problemami w zachowaniu Ziajki. Pierwszy z nich to słaba, jak to u wielu psów kojcowych umiejętność chodzenia na smyczy, a drugi to szczekanie na prawie każdy odgłos usłyszany za drzwiami do domu. Obszczekiwanie gości też nie jest jej obce. Zero w tym agresji, świadczyć mogą o tym kopytka w górze po dwóch minutach wizyty nowo poznanego gościa i spojrzenie pt : „smyraj mnie po brzuszku człowieku”. Uczymy się również podstawowych komend.
Ziajeńka jak tylko zrzuci 2-3 kg zostanie umówiona na zabieg uniemożliwiający ludziom wykorzystywanie jej dla pieniędzy. Została już zaszczepiona, odrobaczona i zachipowana. Ma delikatne zapalenie spojówek i małego grzybka w uszach, co już leczymy. Na dniach czeka ją również profesjonalne Psie Spa.

Sunia ma ok. 5 lat.

Kontakt w sprawie adopcji:
607492249 (Martyna), 608391927 (Ryszard), 889856600 (Małgorzata), 669585207(Katarzyna),
adopcje@labradory.org

Labradorka Ziajka Labradorka Ziajka

Ziajka z prawej:Ziajka

4 thoughts on “Ziajka – labradorka do adopcji – wyadoptowana”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *