Labrador Zani szuka domku

Labrador Zani

Poszukujemy najlepszego domu dla Zaniego – przepięknego, wspaniałego, kochanego psiaka w typie labradora…

…który niedawno trafił pod naszą opiekę. Zani nie miał łatwego psiego dzieciństwa. Na jego szyi widać ślady po trzymaniu go na łańcuchu, skóra psiaka była zaniedbana, a sierść bez połysku i brudna. Zani wraca do formy i do wiosny, gdy zacznie odrastać mu sierść, na pewno stanie się na nowo pięknym pieskiem. Zani, pomimo, iż ostatnio nie żyło mu się dobrze, nie stracił wiary w ludzi. Jest wesołym, chętnym do zabawy, bardzo towarzyskim pieskiem. Uwielbia przytulanie i głaskanie, ładnie spaceruje na smyczy, chętnie bawi się i biega z opiekunami. To dorosły, młody psiak. Ma maksymalnie 2 lata, jest już dojrzały, ale nadal jest troszkę jak szczenię. Z całą pewnością będzie bardzo chętnie spędzać czas z rodziną, na pewno będzie chciał się bawić i być wszędzie tam, gdzie ludzie. Jest dość spory, waży ponad 30 kg, to wielki mały miś :).

Nie szukamy dla niego „domu” w budzie na podwórku. Zani nie jest psem do kojca!.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania..

Zani został przywieziony dnia 31.01.2017 r; z gminy Ostrów.

Schronisko dla bezdomnych zwierząt PSIE POLE
Racławice 91
32-222 Racławice (woj. małopolskie)

Iwona: 793-993-779 – adopcje 
schroniskopsiepole@interia.pl

Ogłoszenie grzecznościowe.

Labrador Zani Labrador Zani Labrador Zani Labrador Zani

One thought on “Labrador Zani szuka domku”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *