Labrador Zani szuka domku

Labrador Zani

Poszukujemy najlepszego domu dla Zaniego – przepięknego, wspaniałego, kochanego psiaka w typie labradora…

…który niedawno trafił pod naszą opiekę. Zani nie miał łatwego psiego dzieciństwa. Na jego szyi widać ślady po trzymaniu go na łańcuchu, skóra psiaka była zaniedbana, a sierść bez połysku i brudna. Zani wraca do formy i do wiosny, gdy zacznie odrastać mu sierść, na pewno stanie się na nowo pięknym pieskiem. Zani, pomimo, iż ostatnio nie żyło mu się dobrze, nie stracił wiary w ludzi. Jest wesołym, chętnym do zabawy, bardzo towarzyskim pieskiem. Uwielbia przytulanie i głaskanie, ładnie spaceruje na smyczy, chętnie bawi się i biega z opiekunami. To dorosły, młody psiak. Ma maksymalnie 2 lata, jest już dojrzały, ale nadal jest troszkę jak szczenię. Z całą pewnością będzie bardzo chętnie spędzać czas z rodziną, na pewno będzie chciał się bawić i być wszędzie tam, gdzie ludzie. Jest dość spory, waży ponad 30 kg, to wielki mały miś :).

Nie szukamy dla niego „domu” w budzie na podwórku. Zani nie jest psem do kojca!.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania..

Zani został przywieziony dnia 31.01.2017 r; z gminy Ostrów.

Schronisko dla bezdomnych zwierząt PSIE POLE
Racławice 91
32-222 Racławice (woj. małopolskie)

Iwona: 793-993-779 – adopcje 
schroniskopsiepole@interia.pl

Ogłoszenie grzecznościowe.

Labrador Zani Labrador Zani Labrador Zani Labrador Zani

One thought on “Labrador Zani szuka domku”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *