Skradziono labradora RATOWNIKA Ochotniczej Straży Pożarne z Gdańska – nieaktualne

Zaginął labrador

Labek odnaleziony. Trójmiasto.

Skradziono labradora ratowników z Gdańska. „Bardzo ufny, mógł pójść z każdym” [SZUKAMY RADARA].

– To bardzo ufny pies, mógł pójść z każdym – mówi Radiu Gdańsk Michał Szalc z gdańskiej grupy poszukiwawczo-ratowniczej. Pies wabi się Radar. Zaginął około 9.00 na gdańskiej Morenie, zniknął sprzed sklepu na ul Rakoczego.

Wszystkich świadków zdarzenia ratownicy proszą o kontakt pod numerem telefonu 695860511. Za pomoc w odnalezieniu psa czeka nagroda.

Ogłoszenie grzecznościowe.

5 thoughts on “Skradziono labradora RATOWNIKA Ochotniczej Straży Pożarne z Gdańska – nieaktualne”

  1. Wiem,ze to co napiszę poniżej nie zmieni sytuacji pięknego Radara, ale może uchroni inne psiaki od TAKIEGO uprowadzenia-kradzieży:

    Nigdy nie powinno się łączyć robienia zakupów z wyprowadzaniem naszych czworonogów. Nigdy nie powinno się zostawiać czworonogów przed sklepami, marketami i innymi ogólnodostępnymi przestrzeniami publicznymi …. zwyczajnie…NIGDY.

    Bardzo mocno trzymam kciuki za szczęśliwe odnalezienie Radara.

    1. Ano właśnie,jeśli zostawia się takiego psa przed sklepem,to albo się jest bezgranicznie głupim,albo celowo podaje się złodziejowi na talerzu łup!

  2. Ano właśnie,jeśli zostawia się takiego psa przed sklepem,to albo się jest bezgranicznie głupim,albo celowo podaje się złodziejowi na talerzu łup!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *