Wzruszający list w formie obrazka od 8-letniej dziewczynki

List od Nadii

„Ja i moja kochana Lejdi. Proszę o pomoc dla Lejduni, Nadia.”

Lejdi – blondynka, która bardzo chce żyć, ale nie ma za co…
Zdrowie tej prześlicznej labradorki to płomienie bólu przeszywające brzuszek i cierpienie, na które nie zasłużyła. I choć ma cudowny Dom, kochających Właścicieli i swoje miejsce w Rodzinie, to nie wystarczy Jej, aby wygrać walkę o życie.

Lejdi ma podejrzenie ropomacicza, wymaga pilnej operacji, której koszty znacznie przewyższają możliwości finansowe Jej Właścicieli. Ludzie ci zrobili wszystko, aby jakakolwiek klinika weterynaryjna rozłożyła im koszty operacji na raty – niestety, nie udało się… Po raz kolejny biurokracja stanęła przeciwko pacjentowi…

Koszt operacji i badań dla Lejdi to 450 zł. Gdy nie udało się rozłożyć kosztów, Właściciele, choć z wielkim bólem serc, gotowi byli nawet oddać sunię w dobre ręce, aby ratować Jej życie.

Lejdi jest ukochanym psem, wspaniałą towarzyszką, pocieszną nianią dla dzieci i futrzanym lekarstwem dla dorosłych. Dlatego pomóżmy Jej wyzdrowieć, tak, by nadal kochała i była kochana w swojej Rodzinie.

Kwota 450 zł dla niektórych wydaje się drobnostką, dla innych jednak to finansowe Himalaje. Jednak my – labomaniacy i zwierzoluby – choćby symboliczną złotówką możemy pomóc Lejdi zdobyć Jej zdrowotny Mount Everest. W zamian zyskamy wiele – uratowane życie (najcenniejsze), szczęście Rodziny (równie cenne) i satysfakcję – bo „ratując jednego psa, nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa”.

Dla Lejdi organizujemy pomocowy bazarek, prosząc gorąco o hojność osób licytujących. Udostępniamy również konto, na które można wpłacać pieniądze na operację dla suni. Ta kwota to Lejdusiowe żyć, albo nie żyć! Sprawmy, by dla Niej znaczyło to „żyć”.
****************************************************
Dane do wpłat:
FUNDACJA PRZYJACIELE CZTERECH ŁAP
ROKITNO 2
74-304 NOWOGRÓDEK POMORSKI
NIP: 597-169-91-69
39144011850000000017295136
z dopiskiem Labradory.org-Lejdi

Informacja o wpłatach i dokładnym rozliczeniu będzie dostępna na wydarzeniu Facebooka:
Mała Nadia i jej przyjaciółka Lejdi liczą na Nasze wsparcie…

Lejdi i Nadia Lejdi

 

2 thoughts on “Wzruszający list w formie obrazka od 8-letniej dziewczynki”

  1. Cudowne dwie dziewczynki 🙂
    Wysyłam to czego brakuje, naszczęście psiakowi po operacji nie zabraknie kochających opiekunów 😀 trzymam za was kochani kciuki – przelew wysłany 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *