Wykorzystywana do rozrodu. Anioł w labkowej skórze – wyadoptowana

Dina

Labradorka została wyadoptowana. Labradorka czeka na swój prezent świąteczny – wspaniały dom.

Dina ma ok. 6 lat. Jest chodzącym aniołem, to bardzo łagodna i kochana suczka. Uwielbia przytulanie i zabawy, kocha wszystkich ludzi – dużych i małych oraz lubi psiaki wszystkich rozmiarów, niezależnie od płci. Jest grzecznym, kanapowym psiakiem. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Wyprowadzana regularnie utrzymuje czystość, zdarzają się jedynie pojedyncze wpadki. Jedyną jej wadą jest ciągłe poszukiwanie jedzenia, nie niszczy i nie szczeka, gdy zostaje sama, natomiast, jeśli wyczuje, że gdzieś jest jedzenie, zrobi wszystko, by je zjeść. Z opakowaniem, czy bez, jest zdeterminowana w poszukiwaniu czegoś dobrego. Poza tym Dina ma same zalety. Lubi się bawić i biegać, jednak nie powinna mieć zbyt dużej ilości ruchu, ze względu na przebytą chorobę łapki (z uwagi na to, nie może dużo chodzić po schodach, a więc wymarzony dom dla niej to parter). Jest wysterylizowana, zaszczepiona i zachipowana. Nie wymaga leczenia, podajemy jej tylko preparaty wspomagające pracę stawów. Dina również była w przeszłości wykorzystywana do rozrodu. Nie ma jednak żadnego skrzywienia w jej charakterze, jest psem wspaniałym pod każdym względem.
Kontakt: 661 395 859

Ogłoszenie grzecznościowe.

Dina Dina Dina Dina

13 thoughts on “Wykorzystywana do rozrodu. Anioł w labkowej skórze – wyadoptowana”

  1. Gdzie można Dinę poznać? Czy lubi/toleruje też koty? Mamy dwa psy i kota i chcemy przygarnąć jeszcze jednego pieska. Nasze dwa to kundle, ona wywalona ciężarna z auta 🙁 a on potomek. 8 i 5 lat. I młodego kota. Mamy ogromne podwórko i zwierzyna spędza dużo czasu na dworze. Dom przy samym lesie. Na ile jest to pies tylko kanapowy, a na ile będzie zadowolona z wybiegu? Chcemy, by była szczęśliwa 🙂 pracujemy, nie ma nas czasem po 8-10 godzin.

  2. Pani Moniko, Dina owszem toleruje kotki – to chodząca łagodność, niestety nie nadaje się z uwagi na długotrwałe leczenie łapki, by zostawała pod nieobecność właścicieli na podwórku. To raczej typ kanapowca. Oczywiście Dina uwielbia biegać i bawić się, niestety w towarzystwie innych zwierząt absolutnie nie oszczędza łapki. Jej ruch musi być kontrolowany. Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *