Wega – wyjątkowa, przemiła sunia do adopcji ❤

Wega do adopcji

Ma na pewno w sobie serce labradora. Bardzo prosimy o udostępnianie.

Przedstawiamy Wegusię – cudowną suczkę, która niedawno trafiła do naszego schroniska. Wegusia to podobno mieszaniec labradora choć w obecnej chwili dość trudno to potwierdzić, bo stan okrywy włosowej i skóry jest tak zły, że suczka bardziej przypomina shar pei lub hipopotama, a nie labka…

Wegusia przez lata była pozbawiona opieki lekarza i nikt nie dbał o jej skórę, co doprowadziło do tego, co jest obecnie. Od przybycia do naszego schroniska Wegusia przechodzi intensywne leczenie i stan jej okrywy włosowej i skóry poprawia się, ale takie zmiany jak te u niej wymagają czasu. Zwalczyliśmy pasożyty, leczymy skórę, uszy, znacznie wyeliminowaliśmy świąd skóry i wierzymy, że Wegusia będzie jeszcze piękną sunią przypominającą swoją rasę z lśniącą sierścią i psim uśmiechem na pyszczku. Z każdym tygodniem sierść porasta i Wegusia wygląda coraz piękniej.

W ostatnich dniach Wegusia przeszła kolejne badania i lekarze wierzą, że będzie lepiej. Już teraz Wegusia odzyskuje sierść, jej głowa porasta nowymi włosami, a skóra stała się bardziej miękka, przyjemniejsza w dotyku. Wegusia na pewno cała porośnie sierścią. Po prostu zajmie jej to jeszcze trochę czasu.

Wegusia w obecnej chwili otrzymuje najlepsze możliwe jedzenie. Zależy nam by pomóc jej odzyskać „piękny psi wygląd”.

Pomimo tego, co spotkało Wegusię możemy powiedzieć, że jest cudowną, bardzo grzeczną, miłą i towarzyską psinką. Wykonuje podstawowe polecenia, jest bardzo posłuszna. Wegusia ma spacerze pogodnie merda ogonkiem, wtula się w opiekunów, jest bardzo kochana.. To ucieleśnienie psiej łagodności. Kochana, cudowna sunia.

Wegusia jest czysta. Załatwia swoje potrzeby na spacerach, mieszkała w domu. Wegusia bardzo ładnie chodzi na smyczy. Nie sprawia żadnych problemów, nie jest szczekliwa. Wegusia to starsza sunia- ma około 9 lat, nie więcej. Prosimy o szansę dla tej wspaniałej suni. Na pewno szybko udowodni, że zasługiwała na nią i będzie najlepszą psią przyjaciółką rodziny.

Po wyleczeniu Wegusia może mieszkać w domu z innym psem, z kotami i z dziećmi. Prosimy o dom. To Przemiła suczka w typie labradora do adopcji na już.

Suczka ma komplet szczepień. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Wegusia została przywieziona dnia 26.04.2018 r. z miejscowości Tenczynek, gmina Krzeszowice.

My również trzymamy kciuki za adopcję Wegi. Z pewnością znajdzie się dla niej  wspaniała rodzina jak dla Mieszka, Parysa, Blacky’ego – piesków, może nie przypominających tak bardzo labradorów, ale na pewno równie wspaniałych.

Ogłoszenie grzecznościowe.

Wega do adopcji Wega do adopcji Wega do adopcji Wega do adopcji Wega do adopcji Wega do adopcjiWega do adopcjiWega do adopcji Wega do adopcji Wega do adopcji Wega do adopcji

2 thoughts on “Wega – wyjątkowa, przemiła sunia do adopcji ❤”

  1. Przecież to wypisz wymaluj labus tylko z chora skórą ale wierzę że wszystko idzie ku dobremu i sunia znajdzie wspaniały domek. Dziękuję schronisku że tak troskliwie zajął się sunia. Wegusiu powodzenia:)xxx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *