WEBER – jest labradorem i zachowuje się jak najprawdziwszy lab – czeka na dom w Radysach – nieaktualne

Weber, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Bardzo towarzyski i wylewny.

WEBER – jest labradorem i zachowuje się jak najprawdziwszy lab. Na widok człowieka cieszy się jak wariat i skacze jak piłka, dając wyraz swojej euforii. Bardzo towarzyski i wylewny, nie odklejał się od nas, przez co trudno było mu zrobić porządne zdjęcie, gdyż łeb miał ciągle zadarty w górę i roześmiany od ucha do ucha.

Weberowa rzeczywistość nie jest jednak taka różowa – jest starszym (a patrząc po zębach, nawet mocno starszym) psem. W takim wieku ma się dużo mniejsze szanse na dom i o wiele mniej siły na czekanie na niego. Ile tej siły i witalności będzie miał Weber, nie wiadomo.

Weber ma ok. 8, a może i więcej lat. W schronisku przebywa od marca 2019r. KOJEC: II – 31 NR: 12412 Pies przebywa w Radysach.

Kontakt: psyzradys@gmail.com (e-mail DO WOLONTARIUSZY), TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 506-992-313. Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer) Kontakt w sprawie transportu: tel. 698-616-250 (Patrycja)

 

Ogłoszenie grzecznościowe.

Weber, labrador do adopcjiWeber, labrador do adopcjiWeber, labrador do adopcji Weber, labrador do adopcji Weber, labrador do adopcji Weber, labrador do adopcji Weber, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *