Wala, labradorka do adopcji

Labradorka Wala

„Walentyna, zwana też Wala – sympatyczna, łagodna, bardzo nastawiona na kontakt z człowiekiem suczka w typie labradora.”

Gdy okaże się jej odrobinę zainteresowania chodzi za człowiekiem, prosi o głaskanie. Można przypuszczać, że bardzo szybko przywiąże się do dobrego opiekuna. Lubi wygodne posłania , chętnie zajmie też fotel ? Byle blisko człowieka. Jest posłuszna, zawołana natychmiast przychodzi. Jak dotąd nie zaobserwowaliśmy złych relacji z innymi psami, chyba, że przy misce. Ma od 2 do 4 lat. Jest po sterylizacji. Na pewno nie nadaje się na psa stróżujacego. Dla niej najważniejszy jest człowiek obok niej.

kontakt:
wolontariuszka Renata 694 698 017
wolontariuszka Małgośka 608 315 461

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.

Ogłoszenie grzecznościowe.

Labradorka Wala

2 thoughts on “Wala, labradorka do adopcji”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *