Kochani Vader to cudowny psiak, idealny do kochania,głaskania i przytulania – nieaktualne

Vader, labrador do adopcji

Wyadoptowany. List od Vaderka…

Hej człowieki to ja Wasz Vaderek ??
Piszę do Was bo cały czas tutaj jestem i cały czas szukam swojego domku i ludzia który mnie pokocha całym ❤❤❤. Zbliżają się święta będą prezenty i Mikołaj… A jak Mikołaj i prezenty to może dostanę domek ?? ale taki prawdziwy. Fajnie jest w moim domku tymczasowym bo mam własną kanapę ?? ale konkurencja jest za duża ?

Każdy Labuś pragnie mieć swojego własnego ludzia żeby go drapał za uchem.

Jak już wiecie jestem bardzo grzecznym i ułożonym psem ? lubię towarzystwo innych psich koleżanek i kolegów o i koty też bardzo lubię ? czasem je pogonię ale to dlatego bo chcę się z nimi bawić tylko one jakieś takie niezbyt chętne do zabawy ?. Uwielbiam się przytulać do człowieka, umiem robić siad i daję łapkę a jak zbliża się pora jedzenia i spacerów to moja ekscytacja jest wielka i przez to czasem ta moja uszkodzona krtań daje o sobie znać ? jednak wystarczy mnie wyciszyć dotykiem i już jest w porządku.
Kochani Vader to cudowny psiak, idealny do kochania ,głaskania i przytulania ?. Człowiek jest dla niego najważniejszy chodzi za nim krok w krok towarzysząc przy najmniejszej czynności.
Może Mikołaj sprawi dla Naszego chłopaka wspaniały dom na święta, może jest gdzieś ten jego człowiek który go pokocha? Może właśnie teraz jest ten moment żeby nasz Vader dostał uśmiech od losu ??

Poprzedni wpis:
Vader, anioł w zachowaniu do innych psów, ludzi a dzieci wręcz kocha – czeka na adopcje
Vader, niesamowita miłość w oczach tego psiaka w stosunku do człowieka całkowicie rozbraja nawet najtwardsze serca

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 573981988 (Kasia), 607991873 (Grażyna), 510957071 (Bernadetta),
✉ adopcje@labradory.org

Vader, labrador do adopcji Vader, labrador do adopcji Vader, labrador do adopcji Vader, labrador do adopcji Vader, labrador do adopcji Vader, labrador do adopcji Vader, labrador do adopcji

4 thoughts on “Kochani Vader to cudowny psiak, idealny do kochania,głaskania i przytulania – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *