Urbino i Jazz – przeurocza para labradorów szuka pilnie domków – nieaktualne

Urbino i Jazz, labradory do adopcji

Wyadoptowane. Każde z nich marzy o własnym domku. Kto je pokocha?❤️

Urbino – jest piękną czekoladową labradorką, w grudniu skończy 5 lat. Jest bardzo przyjaznym, serdecznym psem. W sumie ładnie chodzi na smyczy, może na spacerach przebywać luzem – jest posłuszna, przychodzi na zawołanie. Akceptuje inne zwierzęta, lubi się z nimi bawić, mieszka z kotami. Bardzo kocha ludzi, zawsze uśmiechnięta, z mnóstwem energii.

Jazz – jest rosłym, mocno zbudowanym biszkoptowym labradorem, w czerwcu skończy 4 lata. Również bardzo przyjazny, radosny, żywiołowy. Średnio chodzi na smyczy, zapachy i bodźce zewnętrzne rozpraszają go i i wtedy potrafi pociągnąć. Naukę chodzenia trzeba kontynuować. Spuszczony wolno ze smyczy nie wraca do opiekuna. Stosunek do samców ma wybiórczy. Mieszka z kotami, które jak najbardziej toleruje.

Urbino i Jazz mogą zostać wyadoptowane oddzielnie. Labki zostają same w domu, nic nie niszczą, nie awanturują się. Uwielbiają pływać, są przyzwyczajone do pływania na łódce po jeziorze, mają swoje kapoki, kochają biwakowanie z opiekunami. Nocowały też w hotelach i umieją się odpowiednio zachować. Lubią jazdę w samochodzie. Obydwa labki mieszkają w domu z ogrodem. Mogą również zamieszkać w mieście, nie boją się ruchu ulicznego i windy. Nie są jednak nauczone jazdy komunikacją miejską. Urbino przez pierwsze 6 mc swojego życia mieszkała w mieście, Jazz nigdy nie mieszkał.

Opiekunowie mogą być pewni, że na spacerze każdy napotkany akwen wodny będzie przez nie „zaliczony”. Psy znają podstawowe komendy, są grzeczne, kochają głaski, przytulanie, drapanie za uszkiem. Są zdrowe, mają wszystkie szczepienia, książeczki zdrowia, Jazz jest wykastrowany, Urbino będzie w najbliższych dniach wysterylizowana.

Obecni właściciele labradorów w związku z zaistniałą sytuacją rodzinną zmuszeni są z bardzo ciężkim sercem szukać dla nich nowych ciepłych domów. Szukają dla nich aktywnych opiekunów z dobrym serduszkiem, którzy docenią piękno i dobre wychowanie tych labkow i będą chcieli otoczyć je opieką, ciepłem i miłością.
Urbino i Jazz przebywają niedaleko Wyszkowa, woj. mazowieckie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Urbino i Jazz, labradory do adopcji Urbino i Jazz, labradory do adopcji Urbino i Jazz, labradory do adopcji Urbino i Jazz, labradory do adopcji Urbino i Jazz, labradory do adopcji Urbino i Jazz, labradory do adopcji

2 thoughts on “Urbino i Jazz – przeurocza para labradorów szuka pilnie domków – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *