Tunia – 7 – letni klejnot, którego blask i piękno przesłoniło ludzkie okrucieństwo…/wyadoptowana

Tunia mix labradorka

TUNIA ZNALAZŁA DOMEK.
Ta prześliczna blondynka jest typowo wypieszczonym, kanapowym labkiem, który całe swoje życie spędził w cieple i miłości w ludzkim domu. Po 7 latach okrutny los, pod postacią straszliwej decyzji człowieka, wydał na Nią wyrok – schroniskowy boks, zimny beton i wyglądanie na świat przez kraty. Za co? Podobno była przyczyną alergii…

 

Tunia jest suczką o delikatności aksamitu w stosunku do najmłodszych, wielką przyjaciółką ludzkiego i zwierzęcego świata, brylantem w psim futrze, o serduszku wielkim, lecz teraz rozbitym na drobne kawałeczki. Sunia nie rozumie dlaczego straciła swój dom i pana, tęskni bardzo, a Jej rozpaczliwie smutne oczy mówią nam wyraźnie „Nie mam już nadziei…”. Nawet jeżeli na chwilę Jej pysio się uśmiechnie, to i tak w Jej przepastnych, brązowych ślepiach widać przeraźliwy żal.

Ta kochana labcia za miłość i uczucie podarowane człowiekowi, dostała w zamian bolesne cierpienie i utratę wiary w ludzi. Potrzebuje kochającego Pana i kochającego Domu, w którym znajdzie się dla Niej miejsce na kanapie, miska pełna smaczków, ciepło, radość i poczucie, że znowu jest Księżniczką Ludzkich Serc.

Kontakt: Dorota tel. 5………….
adopcje@labradory.org

 

Tunia mix labradorka

Tunia mix labradorka

Tunia mix labradorka

4 thoughts on “Tunia – 7 – letni klejnot, którego blask i piękno przesłoniło ludzkie okrucieństwo…/wyadoptowana”

  1. ja moge sunie przygarnąć jak kocha tak bardzo maleństwa i ludzi zglaszalam sie w sprawie adopcji wiek pieska nie jest mi problemem byle byla kochaniunia i przytulacha spcerowiczka i apeciara by jadla wszystko co kupimy jej do skosztowania :))

    1. Cieszymy się bardzo, że Pani chce przygarnąć Tunię. Warunki adopcji przedstawimy w mailu, który zostanie do Pani wysłany. Pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *