Trzej muszkieterowie do adopcji – nieaktualne

muszkieterowie

Szczeniaki zostały wyadoptowane. Może dostaną imiona Atos, Portos i Aramis 🙂

Prosimy o nie wysyłanie formularzy adopcyjnych.

Wiadomości od właścicielki:

Szczeniaczki są koloru czarnego, dwa mają na szyi białą krawatkę. Są zadbane, dwa razy odrobaczone. W dniu gdy zjawi się osoba, która chce przygarnąć maluszka będzie on zaszczepiony i zabezpieczony przeciwko  pchłom  i kleszczom. Maluchy nie mają  pcheł  ani żadnych pasożytów. Udało mi się nauczyć  ich przybiegania  do mnie na klaskanie, cały czas są z mamusią. Same jedzą  i piją rozmoczoną sucha karmę. Bardzo dużo czasu spędzają  na dworze. Nie boją  się hałasu  czy odgłosów  przejeżdżających  samochodów. Nasza 5,5-roczna córcia uwielbia się z nimi bawić w „chodź za mną”.  Małymi kroczkami zaczynamy przygotowania do samodzielności. Natomiast kotka Mia chętnie by się z nimi pobawiła. Są skore do zabawy lubią podgryzać wszystko i wszystkich.
Do Państwa zgłaszają się ludzie którzy naprawdę kochają Labki i wiedzą jak postępować z tą rasą. Przekonanie, że Lab to nie jest taki słodki kochany pieszczoch,  tylko to wulkan energii nie do okiełznania bynajmniej przez pierwsze miesiące życia.

Mamusią jest 3,5-letnia Labradorka koloru Czekoladowego Bella:

bella

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca. Preferujemy osoby z doświadczeniem. Obowiązuje wypełnienie formularza adopcyjnego, wizyta przedadopcyjna i umowa adopcyjna z zastrzeżeniem wykonania kastracji.

 • złożenie oferty nie jest jednoznaczne z otrzymaniem zwierzęcia
 • zastrzegamy sobie prawo wyboru domu dla zwierzaka
Kontakt w sprawie adopcji:
608391927 (Ryszard),
adopcje@labradory.org

Niebieski Brazowy Zielony

34 thoughts on “Trzej muszkieterowie do adopcji – nieaktualne”

     1. To mam nadzieję, że też będziemy brani pod uwagę, ja wysyłałam ankietę pod innym psem, ale z zaznaczeniem, że chcemy adoptować labka w ogóle, nie jakiegoś konkretnego.

     2. Pani Martyno proszę o kontakt 608391927 (adopcje@labradory.org). Nie widzę Pani ankiety

 1. Labradory to cudowne psy. Mam czarną 4 latke, jest tak mądra, że aż nie do uwierzenia. Rozmawiam z nią od małego i zna wiele słów.

 2. Dobry wieczór,

  ankieta wysłana.

  Z niecierpliwością cała nasza rodzina czeka na Państwa odpowiedź.

  pozdrawiamy

  1. Pani Elizo jest kilkadziesiąt ankiet. Wszyscy będą powiadomieni o decyzji. Szansa dla każdego na adopcje 1/10 :(. Ciężko jest wybrać.

   1. Myślę, ze jestem bardzo dobrym kandydatem. Kocham zwierzęta, jestem w średnim wieku, mam 200m dom z ogrodem, w otulinie Puszczy Kampinoskiej. Bardzo chciałabym takiego pieseczka, o takim własnie marzyłam 🙂
    Pozdrawiam serdecznie.
    Eliza P.

 3. Szczęście się do mnie uśmiechnęło i już w najbliższą niedzielę będę szczęśliwą posiadaczką jednego z trzech ,,muszkieterów,, …. Dziękuję za okazane zaufanie. Pozdrawiam wszystkich, życząc powodzenia w poszukiwaniach swojej ,,pociechy,, Ja już swoją znalazłam…
  Ilona 😉

  1. Szczęście się do mnie uśmiechnęło i już w najbliższą niedzielę będę szczęśliwą posiadaczką jednego z trzech ,,muszkieterów,, …. Dziękuję za okazane zaufanie. Pozdrawiam wszystkich, życząc powodzenia w poszukiwaniach swojej ,,pociechy,, Ja już swoją znalazłam…
   Ilona ?

   Pani Ilono czekamy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *