TOFIK – BYŁ JEDNĄ ŁAPĄ NAD GROBEM… nieaktualne

labrador Tofik

Wyadoptowany. Tofik to przystojniak, dżentelmen i miłośnik dzieci, któremu życie wypisało przykry i… mokry scenariusz.

o około 8 – letni labrador, który z suczkami chętnie umawia się na randki, z psami prowadzi długie dysputy na temat wyższości kości surowych nad prasowanymi, zaś z kotami dzieli się solidarnie miską, posłaniem i własnym futrem jako miejscem do spania.

I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie choroba, która wydarła Tofika z Jego dotychczasowego domu. Właścicieli nie było stać na kosztowną diagnostykę i leczenie, dlatego psiak trafił do Domu Tymczasowego. Okazało się, że ten przeuroczy blondyn ma kłopoty z trzymaniem moczu, w miejscu gdzie siedzi lub leży, zostaje mokra plama. Pies jest tym ogromnie zawstydzony i nie radzi sobie z własnym, niefajnym zapachem.

Wstępna diagnoza zabrzmiała iście ponuro – pęcherz powiększony, prawdopodobnie atoniczny (neurogenny, brak panowania nad zwieraczami). Konieczne są dalsze badania, niestety bardzo drogie, czasochłonne, a wynik ich – niepewny.

Tofik szuka Domu Tymczasowego z ogrodem, gdzie mógłby się wylegiwać na trawce, bez gnębiącego poczucia wstydu i upokorzenia. Poza tym psiak potrzebuje pampersów, w dużej ilości, które (jak wiadomo) także mają swoją cenę.

Właśnie dlatego Tofik prosi, wręcz błaga o pomoc! Pomoc finansową i rzeczową – pieluszki, żarełko i inne niezbędne psom utensylia. Ten psina może jeszcze żyć, wciąż ma ogromną szansę na zdrowie i kochającą rodzinę. Potrzebuje tylko Dobrych Ludzi, którzy wierzą, że nawet 1 złotówka to szansa na lepszy los.

Spójrzcie w brunatne ślepia Tofika, a przekonacie się, że za Waszą pomoc On odpłaci wierną, bezgraniczną miłością. Wspólnie dajmy Mu szansę!

Oprac. E Frankiewicz

DOKONAJ WPŁATY.
PODARUJ TOFIKOWI SZANSĘ NA ŻYCIE!

FUNDACJA PRZYJACIELE CZTERECH ŁAP
ROKITNO 2
74-304 NOWOGRÓDEK POMORSKI
PayPal: fundacja@przyjacieleczterechlap.pl
PKO BP 39144011850000000017295136
z dopiskiem dla Tofika

Poprzedni wpis o Tofiku: 
Tofik pragnie drugiej szansy i nowego domu

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608391927 (Ryszard), 607492249 (Martyna), 889856600 (Małgorzata), 669585207(Katarzyna),
adopcje@labradory.org

Labrador Tofik

 

One thought on “TOFIK – BYŁ JEDNĄ ŁAPĄ NAD GROBEM… nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *