Tila – „kierowca bombowca” (film) – wyadoptowana

tila1

Sunia została wyadoptowana. Zawadiackie brązowe ślepia, uśmiech pełną paszczą, uszy rozwiane wiatrem i… jedziemy!!!

Tila to 3 – letnia piękna labradorka, o kruczoczarnym lśniącym futrze, pełna miłości do świata ludzi i zwierząt, która porusza się na wózku inwalidzkim. Paskudny wypadek samochodowy i uraz kręgosłupa spowodowały niedowład tylnych łapek i konieczność umieszczenia psiej dupci w swoistym „gokarcie”.

Tym sposobem narodziła się prawdziwa Królowa Szos, Pól i Łąk! Tuż po wypadku był smutny, zrezygnowany pies, nie wyprowadzany na spacery, dzisiaj jest Mistrzyni kołowego berka, wózkowej piłki oraz nożno – kołowej ganianki z innymi czworonogami.

Mimo urazów ciała, dusza Tilki na widok człowieka rozjaśnia się niczym słoneczko – głaski, drapki i mizianki mogą się nie kończyć, czarny nos wiernie czyta wieści ze świata przynoszone na ludzkich porteczkach, kurteczkach i wdziankach, a typowo labkowy żołądek jak zawsze śpieszy się o co najmniej pół godziny i chętnie przyjmuje „dopalacze” w postaci smakołyków.

Jedyne czego Tilce brakuje, to Własny Dom, na dodatek parterowy i z ogródkiem, w którym będzie kochający Ją Ludź, dla którego ta przepiękna i dzielna suczka stanie się tęczą po burzy i światłem w mroku nocy. Ludź, który zobaczy w Tili nie wózek, nie bezwładne łapki, ale Przyjaciółkę na Dobre i Złe, Towarzyszkę Życia i najcenniejszy Skarb!

kontakt w sprawie adopcji:
☎ 519 325 176
✉ am@fundacjawegielek.org

Tila czeka na dom

Tila jest piękna

Tila jedzie

Tila się bawi

Tila

2 thoughts on “Tila – „kierowca bombowca” (film) – wyadoptowana”

 1. Właśnie wygrzebałam na facebooku cudowną wiadomość:
  szczęśliwy(a).
  2 październik o 15:29 ·
  Uwaga! Mamy bardzo ważną wiadomość!!!
  Cieszymy się niesamowicie ponieważ nasza najwspanialsza Tila po prawie 3 latach pobytu w Fundacji znalazła dom!!!!!!! Niepełnosprawność nie jest przeszkodą! Tila jest w koncu szczęśliwa tak jakbyśmy tego chcieli!
  P.S. Juz za Toba tęsknimy ???
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  https://www.facebook.com/fundacjawegielek

  Oby więcej takich zakończeń:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.