TEDY, 5-letni pies w typie labradora do pilnej adopcji – nieaktualne

Tedy, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Tedy jest bardzo fajnym ufnym psiakiem, liczymy na to, że ktoś go u nas wypatrzy i szczerze pokocha.

Piękny pies bardzo w typie labradora, w którego spojrzeniu można zatopić całe serce. Nietuzinkowa uroda, wdzięk, energia, łagodność i przyjazne usposobienie – Tedy to całym serduchem labek. To bardzo pragnący obecności człowieka pies, mógłby mu towarzyszyć na co dzień, być blisko, czuć bezpieczeństwo i spokój. Niezwykle przyjazny, energiczny, kocha bieganie i aportowanie. Na smyczy czasami ciągnie, więc nauka musi być kontynuowana. Świetnie komunikuje się z kotami – mieszka n nimi. Na spacerach z psami puszczony luzem chętnie się bawi ale gdy jest na smyczy zachowuje dystans.

To radosny, inteligentny pies, kocha cały świat i wszystko akceptuje. Zostając sam w domu pod nieobecność opiekuna nic nie niszczy, nie awanturuje się i zachowuje czystość. Zna podstawowe komendy, lubi jazdę samochodem.

Szukamy dla Tediego kochających i wyrozumiałych opiekunów, którzy będą chcieli otoczyć go opieką, zapewnią mu aktywność i będą go traktować jak pełnoprawnego członka rodziny. Tedy jest bardzo fajnym ufnym psiakiem, liczymy na to, że ktoś go u nas wypatrzy i szczerze pokocha, a zyska pogodnego, wiecznie uśmiechniętego przyjaciela jeszcze na wiele lat, jego bezinteresowną miłość i ogrom pozytywnej energii.

Tedy jest zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany. Przebywa w Łodzi.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Tedy, labrador do adopcji Tedy, labrador do adopcji Tedy, labrador do adopcji Tedy, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *