Tajson, czteroletni labrador wychowany z dzieckiem szuka PILNIE domku! – Nieaktualne

Tajson, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Opis według właścicielki psa.

Tajson w maju skończy 5 lat. Był z nami od szczeniaka, wychowywał się z dziećmi. Nigdy nie wykazywał agresji wobec zwierząt ani ludzi. Jest przyjaźnie nastawiony do ludzi, cieszy na ich widok a co ważne nie skacze na ludzi.

Od dłuższego czasu zostaje sam na wiele godzin ( od 10 do 12) sam w domu. Do tego doszła przeprowadzka do nowego mieszkania oraz krótsze spacery. W tej sytuacji znudzonemu labradorowi zdarza się coś zniszczyć w mieszkaniu. Nigdy wcześniej tego nie robił, ale też i zazwyczaj był krócej sam w domu.

Pod koniec roku 2018 był odrobaczany i szczepiony na wściekliznę. Nie choruje.
Na spacerach chodzi bez smyczy, jest bardzo posłuszny, wraca na zawołanie i pilnuje się właściciela. Jest nauczony również chodzić na smyczy. Nie atakuje innych psów. Zna komendy takie jak leżeć, siad, daj łapę.

Tajson bardzo lubi głaskanie, zabawę pluszakami. Zabawki typu piszczałki, gryzaki szybko niszczy i zdarza się że je połyka więc nie zostawiamy mu ich podczas nieobecności. Nie załatwia się w domu.

Śpi na swoim posłaniu, jednak lubi leżeć na kanapie szczególnie jak jest sam bądź nocą a najchętniej wchodził w nocy i spał w nogach u syna (lat 8).

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 607991873 (Grażyna),
✉ adopcje@labradory.org

Tajson, labrador do adopcji Tajson, labrador do adopcjiTajson, labrador do adopcji Tajson, labrador do adopcjiTajson, labrador do adopcji Tajson, labrador do adopcji

10 thoughts on “Tajson, czteroletni labrador wychowany z dzieckiem szuka PILNIE domku! – Nieaktualne”

 1. Jak można po 5 latach pozbyć się członka rodziny a może dziecko Pani odda masakra brak uczuć wyższych ale to zawsze wraca szczęścia nie przyniesie

 2. Rozumiem, że w życiu zdarzają się różne sytuacje, ale po tylu wspólnych latach oddać psa? Wychowywał się z dziećmi, a teraz ? Dzieci też nie chcą psa? Oddawać członka rodziny?

 3. Jak możesz oddać psa jak masz go od szczeniaka pies ma mózg jak człowiek i uczucia ! To nie jest przedmiot którym można pobawić się i później oddać !! Dla mnie tacy ludzie nie są ludźmi !!

 4. Ludzie powstrzymajcie się od takich komentarzy. Nie oddają psa do schronu tylko szukają kochającego domku. Pies będzie szczęśliwszy z nową kochającą i obecną w domu rodziną niż sam w domu po 12 godzin

  1. Właśnie czy dziecko też można oddać bo zmiany w życiu nastąpiły na pewno nie. Dla dziecka opiekunka sią znajdzie. Tak zaraz usłyszę to tylko pies. Dla mnie to przykre, że po tylu latach pies stał się niewygodnym meblem do oddania . Zawsze trzeba przemyśleć wszystkie niedogodności biorąc zwierzęta nie szukać wymówek i szukać usprawiedliwienia wlasnej nieporadności albo wygody.
   A szukanie nowego domu jest niby z dobroci serca? Nie rozumiem tego.

 5. Właśnie czy dziecko też można oddać bo zmiany w życiu nastąpiły na pewno nie. Dla dziecka opiekunka sią znajdzie. Tak zaraz usłyszę to tylko pies. Dla mnie to przykre, że po tylu latach pies stał się niewygodnym meblem do oddania . Zawsze trzeba przemyśleć wszystkie niedogodności biorąc zwierzęta nie szukać wymówek i szukać usprawiedliwienia wlasnej nieporadności albo wygody.
  A szukanie nowego domu jest niby z dobroci serca? Nie rozumiem tego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *