SYLWEK – wieści z nowego domu

Labrador Sylwek

Śliczny superpies.

Sylwek jest kochanym, przesympatycznym, nieustannie pogodnym, trochę niecierpliwym, strasznie ciekawskim, ciągle głodnym młodym labradorkiem. Na spacerach jest indywidualistą z nutką odkrywcy i badacza, a więc żaden krzaczek i nowy zapach nie pozostanie bez odpowiedniej weryfikacji. Przez to często zapomina o swoich rodzicach, ale torebeczka przysmaków czyni cuda.

W domu mały odkrywca nie przestaje poszukiwać i co jakiś czas wygrzebie coś ze swojego kosza, przez co zazwyczaj wnosi hektolitry radości i uśmiechów.

W szczególności jego przesympatyczne podchody do różnych smakołyków są już legendarne, np. gdy swoim nieporadnym sprytem porywa opakowanie po ciastkach.

Do nowego (już stałego) domu przyzwyczaił się w trymiga i mimo tego, iż ma dwa łóżka to preferuje kanapę oraz łóżko rodziców. Jak na odkrywcę przystało nie lubi przebywać sam i zawsze musi być w centrum uwagi. Jest super pieskiem, który przy każdym powrocie do domu przynosi możliwie największego misia i cieszy się całym sobą, od czubka nosa po koniec ogona. W skrócie, śliczny superpies i nasz czarniutki skarb!

Chcemy takimi zdjęciami i wpisami zachęcić innych : NIE KUPUJ ADOPTUJ. Jeszcze tyle skrzywdzonych, porzuconych bid labkowych czeka w schronach, tuła się po wioskach i ulicach. A ile szczęścia i zadowolenia w życie wprowadzają te cudowne psy.

Poprzednie wpisy:
SYLWEK – ma swój tak wymarzony domek na zawsze
Sylwek – super młodzieniaszek do wzięcia
Sylwek niedługo będzie do adopcji
ZARZECZE znaleziono labradora

Labrador Sylwek Labrador Sylwek Labrador Sylwek Labrador Sylwek Labrador Sylwek Labrador Sylwek Labrador Sylwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *