Sułtan ludzkiego Serca…

Bleki i Ania

Czarny jak heban, młody, z różowym ozorem na wierzchu i rozwianymi wiatrem uszami. W oku figlarny błysk, ogon wywija radosne młynki, zaś słusznej wielkości labowa łapa z przyjemnością „przybija piątkę” z człowiekiem.

O kim mowa? Oczywiście o Blekim – około 3 – letnim (w zębach), a może nawet 2 – letnim (w charakterku) prawie – labciu, którego życiową misją jest kochać i być kochanym.

Ten pozbawiony już męskich klejnotów psiak ma siłę kosmicznego statku, intelekt starożytnego rzymskiego cesarza oraz swoisty, labkowy, cwaniacki spryt, który sprawia, że Blekuś potrzebuje nie tylko miłości, ale również konsekwencji w wychowaniu.

Bleki to pies, który ma swoje zasady – potrafi błysnąć uzębieniem, rozepchnąć grupę dzieci, która akurat stoi Mu na drodze oraz burknąć z niesmakiem na zbytnio skróconą smycz. Z osobami dorosłymi rozumie się fantastycznie, przysmaki wcina z prędkością światła, zaś wałkonienie się po trawie w towarzystwie Ludzia jawi Mu się niczym najlepsza rozrywka świata. W takich momentach drapanie po tyłeczku może się wcale nie kończyć…

Ludziu, jeśli jesteś dorosły, konsekwentny, a przede wszystkim kochający mniej lub bardziej labradorowate czworonogi – Bleki czeka właśnie na Ciebie! Więc do dzieła – zostań Bohaterem Blekiego!
oprac. E. Frankiewicz

Poprzednie wpisy:
BLEKI
Bleki nowe fotki
Bleki chce zrobić karierę modela, pomóżmy mu
Bleki – brunet z charakter(ki)em

kontakt w sprawie adopcji:
608391927 (Ryszard), 889856600 (Małgorzata)
adopcje@labradory.org

Bleki i Ania

Bleki z piłką

Bleki do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *