Suflet, 9 miesięczny labrador do adopcji – nieaktualne

Suflet, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy dla niego pozytywnych i aktywnych ludzi, którzy będą mieli dla niego czas.

SUFLET wyjątkowo radosny psotnik. Słodki łobuz, na którego nie sposób długo się gniewać. Notoryczny złodziejaszek, co znajdzie to jego.

Bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata. Nie ma problemów w kontaktach z innymi zwierzętami. Nie przejawia żadnej agresji. Dogaduje się nawet z kotami. Suflet kocha podróżować i jazda samochodem jest dla niego przyjemnością. To bardzo inteligentny pies i urodzony pływak.

W domu czasem zdarzają mu się mokre wpadki. Nie znosi nudy i nie lubi zostawać sam. Nowy dom powinien sobie zdawać sprawę, że Suflet jest szczeniakiem, z którym trzeba sporo pracować.

Szukamy dla niego cierpliwych i kochających opiekunów. Ludzi ŚWIADOMYCH potrzeb rasy. Ten dzieciak potrzebuje sporej dawki aktywności zarówno fizycznej jak i mentalnej. To nie jest słodka kulka do miziania, tylko młody energiczny labek, który nie będzie grzecznie czekał, aż ktoś się nim zajmie. Suflet z nudów szybko sam sobie ten czas zorganizuje. Szukamy dla niego pozytywnych i aktywnych ludzi, którzy będą mieli dla niego czas.

Suflet to taki nieoszlifowany diamencik, który umiejętnie prowadzony, wyrośnie na wyjątkowo fajnego psa.

Obecnie przebywa w Krakowie.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Suflet, labrador do adopcji Suflet, labrador do adopcji Suflet, labrador do adopcji Suflet, labrador do adopcji Suflet, labrador do adopcji Suflet, labrador do adopcji Suflet, labrador do adopcji

9 thoughts on “Suflet, 9 miesięczny labrador do adopcji – nieaktualne”

 1. Dzień dobry,
  Chętnie zajmiemy się Labiszonem. Mieszkamy w domu z ogrodem pod lasem, nieopodal jeziora. Od 10 lat mieszka z nami Bachus, bardzo spokojny i towarzyski jak na Labiszona przystało. Proszę o informacje ws. adopcji.
  Pozdrawiamy Ania z rodzina

 2. Dzień dobry,
  chętnie zaopiekujesz się Sufletem. Mieszkamy w domu z ogrodem pod lasem, nieopodal jeziora. Mieszka z nami 10 letni Bachus, spokojny o towarzyski psiak, jak na labiszona przystało. Proszę o informacje dot. adopcji.
  Pozdrawiam
  Ania z rodzina

 3. Dzień dobry
  Chętnie zabiorę Suflecika pod swoje skrzydła. Może uda się Pańswa przekonać mimo mieszkania na drugim piętrze. Psiak miał by u nas niewiarygodnie dużą dawkę miłości i opieki. 3 jeziora w przestrzeni od 5 do 15 spacerem , lasy (miasto CHODZIEŻ) Przyczynił by się do odnowy radości po stracie ostatniego labka. Jesteśmy osobami odpowiedzialnymi i drugie piętro nie przeszkodzi nam nad opieką nad labkiem od pierwszych do ostatnich jego dni. Obecnie staram się o adopcje BADO ale gdyby się nie udał to proszę o wzięcie pod uwagę moje starania o tego 9 miesięcznego Suflecika.
  Czy mając złożone dokumenty o adopcję Bado muszę osobno wypełnić formularz adopcyjny o Suflecika?
  Pozdrawiam Dominik Sikorski

 4. Witam. Mieszkam na wsi, w domu z ogrodem. Do jeziora 100 m, drugie to ok 1 km. Mam 9 letnia sunie czarnego labradora. Do ogrodu 5 stopni schodów. Chętnie zaopiekuję się Sufletem mimo, że mieszkam w pomorskim.
  Pozdrawiam
  Grażyna Lipinska

 5. Witam,
  jesteśmy chętni zaopiekować się psiakiem, dom z dużym ogrodem i terenem do spacerów, chętnie zapiszemy do pobliskiej szkoły dla piesków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *