SONIK, 3-letni piękny i żywiołowy labrador do adopcji

Sonik, labrador do adopcji

Jeśli szukasz wiernego i oddanego przyjaciela, ten trzyletni labrador na pewno spełni Twoje oczekiwania.❤️

Sonik to zwinny, ładnie zbudowany, pięknie umaszczony, ze ślicznym wszędobylskim noskiem i radosnymi oczkami. Ma charakter typowy dla swojej rasy. To pies obdarzony wesołym usposobieniem, jest przyjacielski, zrównoważony i pełen radości życia. Uwielbia kontakt z człowiekiem, jest ufny, lubi być blisko ludzi, przytulać się i być głaskanym. Lubi zabawy z piłeczką, szarpakiem. Zna podstawowe komendy. Uwielbia wodę, pływanie, nurkowanie i długie spacery po lesie i łąkach.

Z racji wielkości i siły nie nadaje się do domu z małymi dziećmi, może zamieszkać z dziećmi w wieku szkolnym.
Jest silny, na smyczy niestety ciągnie, zwłaszcza na początku spaceru. Chociaż zrobił ogromne postępy w nauce chodzenia na smyczy, to jeśli coś go zainteresuje, nie odpuszcza i ciągnie jak parowóz. Nowy dom musi sobie zdawać sprawę, że trzeba będzie jeszcze z nim pracować. Może zamieszkać z sunią, natomiast nie miał zbyt dużo kontaktów z dużymi samcami, brak mu pod tym względem socjalizacji. Z kotami nie mieszkał, na zewnątrz koty sąsiadów goni, ale raczej w celach zabawowych.
Wymaga jeszcze trochę pracy i szlifu, ale jest bardzo pojętnym i inteligentnym psem. Chętnie angażuje się w zabawy, nie chce stracić ani chwili, którą człowiek chce mu poświecić bo Sonik ubóstwia człowieka. Labek zostaje kilka godzin sam w domu pod nieobecność opiekuna, nie hałasuje.

Szukamy dla Sonika najchętniej domu z ogrodem. Poszukujemy kochającego domu w którym będzie mógł się rozwijać i cieszyć życiem u boku swoich nowych opiekunów. Pies jest zdrowy, ma wszystkie szczepienia i książeczkę zdrowia.
Przebywa w woj. zachodnio-pomorskim, niedaleko Świdwina.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Sonik, labrador do adopcji Sonik, labrador do adopcji Sonik, labrador do adopcji Sonik, labrador do adopcji Sonik, labrador do adopcji

1 thoughts on “SONIK, 3-letni piękny i żywiołowy labrador do adopcji”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *