Sonia II – 5 – letnia labradorka o kryształowo czystym psim serduszku…wyadoptowana

Sonia do adopcji

Sonia znalazła dom

Sonia – 5 – letnia labradorka o kryształowo czystym psim serduszku, której życie to jedno wielkie pasmo dramatów i cierpień doznanych z rąk człowieka…

Ta prześliczna blondynka przez całe swoje młode życie uczona była tylko jednego – człowiek to kat, jego ręka jest narzędziem do bicia, zaś pusta miska i zimna, dziurawa buda to obowiązkowe psie wyposażenie. Ta bolesna przeszłość odbiła się na Soni ogromnie – suczka stała się nieufna i zamknięta w sobie.

Dzisiaj Sonia znajduje się już w Domu Tymczasowym, w którym znalazła ciepło, jedzenie oraz towarzystwo ludzkie i zwierzęce. Niewiele trzeba było czasu, by dziewczynka zaczęła się otwierać na człowieka i zaczęła przeradzać w najdroższą przyjaciółkę, która doskonale rozumie co Jej w domu wolno, gdzie załatwia się „psie osobiste sprawy” oraz, że meble i zasłony nie są poobiednią przekąską, ani też drugim śniadaniem.

Suczka bez problemu nawiązuje przyjacielskie relacje z innymi psami, płci obojga, koty toleruje, ale kiedy mrucząco – miaucząco – drapiący „przeciwnik” zaczyna uciekać, dziewczynka traktuje to jak zaproszenie do zabawy i pogoni. Jednakże Jej karność i wrodzona mądrość sprawiają, że zawołana natychmiast przerywa „kocią pogoń” i wraca do człowieka. Obsługa weterynaryjna Soni nie stanowi problemu – dziewczynka pozwala na wszelkie zabiegi. Jako Prawdziwa Dama bardzo o siebie dba – uwielbia pływać, bo to dobrze robi na figurę…

Sonia potrzebuje pilnie Nowego Domu, w którym Nowy Pan pokaże Jej, że Człowiek to najlepszy przyjaciel psa, że ludzka ręka to bezawaryjne narzędzie do drapania po tyłeczku i czochrania za uszkami, oraz że kanapa, pełna micha i spokojne, ciepłe życie w kochającym się wzajemnie psio – ludzkim stadzie, to podstawa egzystencji każdego szanującego się labradora, który w zamian oddaje Panu całe swoje kochające Psie Serce.

temat na forum: SONIA – kochana labradorka, wcześniej bita i poniewierana, szuka domu

Kontakt w sprawie adopcji:
☎ 790 737 111 (Marzena), 608 391 927 (Ryszard)
adopcje@labradory.org

Labradorka Sonia

Sonia lubi towarzystwo
Sonia - modelka

Sonia sunia do adopcji

Sonia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *