Skiper – 10 miesięczny labrador dla cierpliwych opiekunów do pilnej adopcji – nieaktualne

Skiper, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Skiper jest prześlicznym czekoladowym labradorkiem a właściwie jeszcze psim dzieckiem. Czeka na dom gdzie ktoś poświęci mu dużo czasu.

Jest psem niezwykle inteligentnym, chętnie współpracującym z człowiekiem, ale potrzebuje tego człowieka dla siebie. Jak to szczeniak ma niespożyte pokłady energii, które nie zawsze ma możliwość wyładować na spacerach, zabawach. Skiper potrzebuje mentalnych wyzwań, obcowania z innymi psami. Pies zaliczył przedszkole dla psów, gdzie wykazał się dużą inteligencją i chęcią współpracy.

W życiu jego rodziny nastąpiły jednakże niezawinione przez nikogo zmiany (choroba, operacje wśród członków rodziny), także mimo dużych starań opiekunów, pies poczuł się chyba niedoceniony i niezauważany przez człowieka i zaczął za wszelką cenę zwracać na siebie uwagę. Objawia się to obskakiwaniem wszystkich, podgryzaniem i wyszukiwaniem przedmiotów do gryzienia. Szczególnie upodobał sobie buty, które potrafi wyciągnąć nawet z górnych półek szafy, którą też potrafi otworzyć.

Szczenior jest pomysłowy w wynajdywaniu nowych wyzwań, a brak czasu u opiekunów temu sprzyja. Dodatkowo stan pooperacjny kręgosłupa starszej opiekunki psa, uniemożliwia jej wyprowadzanie psa na regularne spacery, a samotne hasanie w ogrodzie nie zaspakaja energetycznych potrzeb Skipera.

Dlatego też właściciele psa z bólem serca poprosili nas o znalezienie Skiperowi nowego domku, gdzie nowi opiekunowie będą mieć dla niego czas, zapewnią psu dużą ilość ruchu i zaspokoją jego pokłady energii.

Skiper potrzebuje łagodnego szkolenia połączonego z cierpliwą perswazją i nauką nagradzania, a czas i uwaga poświęcony temu uroczemu labkowi będą z pewnością skutkować szybkim poznaniem zasad savoir-vivre.

Pies mieszka w Małopolsce, niedaleko Krakowa.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Skiper, labrador do adopcji Skiper, labrador do adopcji Skiper, labrador do adopcji Skiper, labrador do adopcji Skiper, labrador do adopcji Skiper, labrador do adopcji

7 thoughts on “Skiper – 10 miesięczny labrador dla cierpliwych opiekunów do pilnej adopcji – nieaktualne”

  1. WITAM ..MIESZKAMY W NOWEJ SOLI
    …MAMY 10 LETNIA BISZKOPTOWA LABRADORKE CZY JAK BYŚMY CHCIELI ADOPTOWAĆ SKIPERA CZY TO JAKIŚ PROBLEM

  2. Mamy dwa labradorowe adopciaki, zgrabne i szczęśliwe, chętnie obdarzymy miłością i uwagą także Skipera

  3. czy juz wiadomo do kogo trafi,z niecierpliwoscia czekamy na wiadomosci i na najkochanszego Skipera pozdrawiam,Dom bez takiego towarzysza zabaw jest pusty,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *