SKAZANY ZA… MISKĘ?!!! – niekatulane

Labrador Herkules

Wyadoptowany. Herkules – potężny, dostojny, silny i… boleśnie, żałośnie osamotniony, brązowym okiem prosząco wygląda zza krat.

Ktoś kiedyś powiedział, że warczy przy misce, że ciągnie, że ma Go po prostu dość. Oddał do schroniska niemal 8 – letniego labradora, jakby to była zepsuta zabawka. Tymczasem Herkules to nie zabawka, zepsuty nie jest, a i tak wyrok więzienia za wspomnianą miskę dostał. Bez możliwości odwołania się od wyroku, z szansą na warunkowe zwolnienie, jeśli… znajdzie się Dobry Ludź, który Herkusia pokocha i podaruje Mu Dom.

Herkules jest wspaniałym, wesołym psem, który (jak na labradora przystało) za smakołyki zrobi wszystko. Miskę czyści w kilka sekund, ale bez problemu można Mu ją zabrać, można Mu w niej grzebać, a najlepiej, jeśli Mu się tam coś dobrego dołoży. Wtedy Herkules takiego Ktosia obdaruje soczystym całusem różowego ozora, a rozkręconym ogonem będzie grzmocił w podłogę niczym kanonada armatnia.

Herkuś potrafi chodzić na smyczy, linkę treningową też opanował, zna podstawowe komendy, zaś Jego pasją są dłuuuugie spacery. Dwu – i czworonożnych traktuje obojętnie, lecz zachęcony z radością podstawi dupcię do drapania. Troszeczkę jest przyokrągławy w kształcie, wcina karmę light, ale w schronisku nie ma warunków do ścisłej diety.

Herkules jest wspaniałym psem, który nie zasługuje na to, by marnieć w schronisku. Za wyciągniętą w Jego stronę rękę i serce, za podarowany Dom, odwdzięczy się prawdziwą labią miłością. Miłością na całe życie! No więc?! Kto pierwszy po Herkulesa?!

oprac. E. Frankiewicz
(na podstawie opisu wolontariuszek)

Wolontariuszki ze schroniska:  534914449 (Justyna), 665 096 167 / 721 110 580
nr.ewidencyjny  1119/15

Lokalizacja: Wrocław

Poprzednie wpisy:
Herkules czeka Was w schronisku
Herkules jest piękny.

Ogłoszenie grzecznościowe.

Labrador Herkules Labrador Herkules Labrador Herkules Labrador HerkulesLabrador HerkulesLabrador Herkules

4 thoughts on “SKAZANY ZA… MISKĘ?!!! – niekatulane”

  1. Ja swojemu Falkowi dałabym 3 miski!!!zeby tylko wrocił i był !!!,a tu oddać psa o Bożeee….. W jakim miescie znajduje się pies ?ja mieszkam na 4 piętrze i myśle ze tu jest problem .Ale życze pieskowi aby trafił do dobrego domu gdzie bedzie mógł beztrosko doczekoć starości .Proszę informacje co dalej z pieskiem.?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *