Shila, labradorka bez wad – do adopcji – nieaktualne

Shila, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Wychowywana z dziećmi, zrównoważona i spokojna.

Shila prześliczna biszkoptowa labcia ma 8 lat i jest prawdziwie rodzinnym, domowym, wręcz kanapowym psem. Niezwykle przyjazna, wpatrzona w człowieka, wychowywana od małego z dziećmi, rozpieszczana, lubiąca zabawy i przytulanki. Opiekunka suni szuka dla niej nowego domu, bo przez różne zawirowania rodzinne, sunia zamieszkała na 4 piętrze bez windy, radzi sobie ze schodzeniem i wychodzeniem po schodach, ale wszyscy znający ta rasę wiedzą, że chodzenie po schodach dla labradora to zły pomysł, a jeśli dotyczy to starszego labka, to nawet bardzo zły pomysł.

Shila jest przyzwyczajona zostawać sama w domu, obecnie mieszka z kotem i świetnie się razem dogadują. Lubi bawić się z psami, kocha spacery, umie chodzić na smyczy, ze swoją opiekunką przyzwyczajona jest nawet chodzić bez smyczy. Zna podstawowe komendy. Jest zdrowa, ma książeczkę zdrowia i wszystkie szczepienia.

Shila mieszka w woj. podkarpackim, niedaleko Rzeszowa.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Shila, labradorka do adopcji Shila, labradorka do adopcji Shila, labradorka do adopcji Shila, labradorka do adopcji Shila, labradorka do adopcji Shila, labradorka do adopcji

6 thoughts on “Shila, labradorka bez wad – do adopcji – nieaktualne”

  1. Płakać mi się chce – ale my mamy od was Bianulę. Później doszedł Keks odwiązany z drzewa w lesie i azylantka Sziba przywieziona w kocim transporterze jak pojechałam do schroniska na sterylizację kota. Bianula chyba by się zeźliła. Babunia Bianka ma ok 9 lat, leczona od początku na dysplazję która okazała się zerwanym więzadłem krzyżowym ale nikt już jej nie zoperuje. Jak przekonacie mojego męża że się zmieści i Bianulę żeby się podzielić michą – kuchnia ma 4 kąty i w każdym zmieści się miska, jeden jest wolny – to ja biorę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *