Sara, trzyletnia drobna labradorka do adopcji cd. – nieaktualne

Sara, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. A warto, bo to labusiowaty skarb.

Z każdym dniem, Sara jest co raz bardziej mnie zachwyca. Kocha ludzi tych małych i tych dużych, inne pieski w pełni akceptuje, nie zaczepia, a zaczepiana odchodzi pokojowo nastawiona. Na widok znanych jej osób cieszy się ogromnie, kręci się w kółeczko, ta radość może trwać i trwać…..:) do nowo poznanych nie narzuca się, bardziej ceni sobie towarzystwo swoich ludzi 🙂 Już nauczyła się że nie wypada podgryzać w zabawie. Jest bardzo ukierunkowana na człowieka. Wybranego swojego człowieka kocha całą sobą, jest przy nim cały czas i wszędzie i ma się wrażenie, że nie jest przy tym nachalna, ta chęć ciągłego przebywania z człowiekiem to Wielka Psia Miłość i Oddanie 🙂 Spacery z nią to wielka przyjemność, chodzi szybko i posłusznie. Gdy się znudzi nieco w domu, wyśpi, to kładzie główkę na kolanach i zaczepia do zabawy. Można tylko kochać taki skarb 🙂

Poprzedni wpis: Sara, trzyletnia drobna labradorka do adopcji

Sunia jest pod opieką: Fundacja Zwierzęca Arkadia 

W porozumieniu zajmujemy się adopcją.

Sunia jest wysterylizowana, odrobaczona i i odpchlona przez w/w fundację. Potrzebne jest jeszcze jej zabezpieczenie przed kleszczami. Może znajdzie się osoba której na sercu leży dobro suni i kupi jej obroże przeciwkleszczową?

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 601 532 999 (Aldona)
✉ adopcje@labradory.org

Sara, labradorka do adopcji Sara, labradorka do adopcji Sara, labradorka do adopcji Sara, labradorka do adopcji

8 thoughts on “Sara, trzyletnia drobna labradorka do adopcji cd. – nieaktualne”

  1. Witam,
    jak wygląda los Sary? Czy jakaś adopcja jest już w toku? Jestem zainteresowana Sarą i zastanawiam się, czy przypadkiem ktoś już nie cieszy się jej towarzystwem?:) i mój wniosek o adopcję już nic tu nie zmieni.
    Dziękuję za informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *