SARA – ok 5 letnia śliczna, czarna labradorka w wersji kompaktowej do adopcji – nieaktualne

Sara, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Tymczasowiczka Sara i Bono.

Sara przybłąkała się do pewnego na szczęście zwierzolubego domku w województwie lubelskim. Pomimo ogłoszeń w gminie i na FB właściciele suni nie zgłosili się. Sunia jest bardzo pro-rodzinna, uwielbia spędzać czas z domownikami, leżeć na kanapie i obserwować całe towarzystwo. Jest bardzo łagodna, spokojna. Lubi się bawić, biegać z patyczkiem, piłeczką, ale bez przesadnych szaleństw. Bardzo łagodna w stosunku do dzieci, ale woli zabawy z nieco starszymi. Gdy pragnie spokoju i odpoczynku wycofuje się w bezpieczne dla niej miejsce. Zachowuje czystość, sygnalizuje potrzebę wyjścia . W stosunku do psów jest raczej uległa. Na pewno będzie cenić sobie fajne spacery i zabawy. Młodzieńcze szaleństwa ma chyba już za sobą, będzie cudowną towarzyszka spacerów i umiarkowanych zabaw.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org
Sara, labradorka do adopcji Sara, labradorka do adopcji Sara, labradorka do adopcji Sara, labradorka do adopcji Sara, labradorka do adopcji

4 thoughts on “SARA – ok 5 letnia śliczna, czarna labradorka w wersji kompaktowej do adopcji – nieaktualne”

  1. Saro, gdy patrzę na Ciebie, widzę moją Tosię. Odeszła pół roku temu za tęczowy most, miała tylko 14 miesięcy. Serce nadal boli i bardzo tęsknię za nią. Teraz mam przy sobie 13 – letniego „podhalańskiego – goldenka” ze schroniska. Mieszkam daleko, drugi koniec Polski. Z całego serca życzę, życzymy Tobie moja kochana, abyś znalazła DOM, kochający Ciebie DOM. Co to znaczy mieć Dom, wie mój Golduś – czekał na niego w schronisku osiem lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *