Labrador Rysio już bardzo długo czeka na dom

Labrador Rysio do adopcji

W schronisku już od sierpnia 2016 roku!!!

Jestem wolontariuszką w warszawskim schronisku na Paluchu i mam pod opieką psiaka w typie labradora. Dobry i bardzo wyjątkowy dom poszukiwany!

Rysio trafił do schroniska w sierpniu 2016 roku w wieku ok. 6 lat. Nieczęsto się zdarza, że znamy historię życia psa przed przyjazdem do schroniska, ale w przypadku Rysia akurat wiemy, że od szczeniaka pilnował posesji. Nikt z nim nie pracował, niczego nie uczył, więc Rysio sam był sobie sterem, okrętem i kapitanem. Miał do dyspozycji ogromną posesję i tak sobie żył.
Rysio wciąż się uczy, że człowiek nie jest tylko od dostarczania pożywienia, ale również od wspólnego spędzana czasu, spacerów, zabawy, otoczenia go opieką i zapewnienia bezpieczeństwa. Rysio jest bardzo pewnym siebie psem o silnym charakterze, który lubi ruch i bardzo go potrzebuje nie tylko ze względu na nadwagę. Zamknięcie w boksie i brak ruchu powodują u niego frustrację i w momencie wyjścia z boksu gryzie i szarpie smycz. W warunkach schroniska nie akceptuje żadnych zwierząt. Jest psem inteligentnym, mądrym, wesołym i bardzo łakomym, dlatego łatwo z nim pracować. Rysio nie może zamieszkać w domu z innymi zwierzętami czy z małymi dziećmi. Rysio bardzo potrzebuje swojego człowieka, w boksie siedzi oparty o kraty i wypatruje, czy ktoś do niego idzie :(.

Szukamy dla Rysia konsekwentnego domu, który będzie kontynuował odchudzanie oraz pracę z psem. Dla Rysia szukamy najchętniej osoby z doświadczeniem z psami oraz domu z ogrodem, bo w takich warunkach pies będzie najszczęśliwszy.

Kontakt w sprawie adopcji: Agnieszka 604 28 28 39, Janusz 888 872 564 i Agnieszka 693 141 535.

Poprzednie wpisy:
Rysio, labrador do adopcji
Po prostu Rysiek
Labrador Rysio do adopcji

Ogłoszenie grzecznościowe.

Labrador Rysio do adopcji Labrador Rysio do adopcji Labrador Rysio do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *