Roxy, 1,5-roczna laboradość szuka ciepłego domku i wygodnej kanapy – nieaktualne

Roxy, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Sunia mieszka obecnie w woj. mazowieckim, niedaleko Garwolina. Kto ją pokocha? ❤️

Roxy jest śliczną, bardzo pogodną i radosną labką. Sunia o pięknym, intensywnie czekoladowym umaszczeniu i urzekającym kolorze oczu. Kocha cały świat i wszystko akceptuje. Lubi być blisko człowieka, przytulać się i spędzać czas razem z nim na kanapie. Uwielbia ganiać za piłką, chętna na wszelkie zabawy i psie szaleństwa. Na spacerach, które uwielbia i których tak bardzo jej brakuje, nie ucieka, pilnuje się człowieka, ale nauka chodzenia na smyczy musi być kontynuowana.

Obecnie spędza dużo czasu na podwórku, mało spaceruje. Spragniona towarzystwa człowieka próbuje zwracać na siebie uwagę, witając się wielkim entuzjazmem – skacze i rozdaje mokre całusy.

Szukamy dla Roxy aktywnej rodzinki, bez małych dzieci, która zapewni jej odpowiednią dawkę ruchu, spacerów, zabaw, będzie kontynuować naukę, zakocha się w tej mądrej czekoladce i zyska psią przyjaciółkę. Może zamieszkać z innym psem a także kotem. Obecnie mieszka z młodziutkim kilkumiesięcznym kotem, z którego zachęca do zabawy.

Roxy ma książeczkę zdrowia, jest zdrowa, ma wszystkie szczepienia. Sunia mieszka obecnie w woj. mazowieckim, niedaleko Garwolina.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Roxy, labradorka do adopcji Roxy, labradorka do adopcji Roxy, labradorka do adopcji Roxy, labradorka do adopcji Roxy, labradorka do adopcji Roxy, labradorka do adopcji

16 thoughts on “Roxy, 1,5-roczna laboradość szuka ciepłego domku i wygodnej kanapy – nieaktualne”

 1. dzień dobry, jestem zainteresowana adopcją. Mają Państwo moją ankietę. Składałam ją kilkukrotnie.
  pozdrawiam
  Jola Kłosińska

 2. Jakby tylko przewiezienie do UK nie bylo takie drogie to bardzo chetnie 🙁 mamy adopciaka, pol labka w tym samym wieku

 3. Dzień dobry.mamy psa 5/
  Letniego owczarek niemiecki długowłosy czarny i kundelka suczkę jak je relacje z innymi psami?

 4. Witam. Byli byśmy zainteresowani adobcją. Posiadamy również czekoladkę z interwencji która byla tylko do rozrodu. Mieszkamy nad morzem więc kolejny ewentualny domownik napewno by skorzystal ze spacerów nad morzem i tego co laby uwielbiają czyli pływania.

 5. Witam jesteśmy zainteresowani adopcją.
  Mamy naszą kochaną Kapi również czekoladkę 4,5 roku, miałaby siostrzyczkę
  Pozdrawiam
  Kasia

 6. Dzień dobry, jestem bardzo zainteresowana. Wypełniłam ankietę. Nie wiem, czy to ja mam się przypominać, czy państwo się odezwiecie. Pozdrawiam,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *