Zaginęła labradorka Roxi – uaktualnienie

Labradorka Roxi

Województwo łódzkie.

Kochani. Jakiś czas temu zaginęła w okolicach Rozalinów koło Zgierza – woj. Łódzkie piękna labradorka o imieniu Roxi. Suczka 5 letnia, bardzo przyjazna, kochająca ludzi i zwierzęta.
Uwielbiała bawić się piłeczką, szaleć, pływać. Była świetna w poszukiwaniu schowanych przedmiotów. Prawdziwy przytulas . Znakiem rozpoznawalnym było to, że nie lubi samców i podczas witania się z ludźmi z radości ,,chrącha” . Tak ,,chrącha”, jak świnka 🙂 . Opiekunowie nie tracą nadziei, że się odnajdzie. Pomóżmy udostępniać Roxi. Może trafiła gdzieś do schroniska lub została adoptowana. Opiekunowie proszą o kontakt !!! tel. 500 434 077

BARDZO PROSZĘ ROZEJRZYJCIE SIĘ MOŻE KTOŚ Z WASZYCH SĄSIADÓW JĄ MA! !!!! zaginęła 08.05.2017 Suczka labrador biszkopt zaginęła koło Zgierza Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu mojej suni.Znak rozpoznawczy widoczna pręga na grzbiecie była w tym miejscu łysa,odrasta nowa inna sierść proszę o kontakt pod nr tel 500434077 lub 606619346 bardzo proszę się jej nie bać jest to bardzo łagodna sunia, spróbować ja złapać i zabezpieczyć do przyjazdu kogoś po nią. Bardzo proszę o pomoc!!!!!!!

Ogłoszenie grzecznościowe.

Labradorka Roxi Labradorka Roxi Labradorka RoxiLabradorka Roxi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *