ROKI – roczny żywiołowy labrador szuka aktywnego domu – nieaktualne

Roki, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Powinien trafić do ludzi, dla których praca z psem to przyjemność, a nie przykry obowiązek.

Jest przeuroczym labradorkiem, typowym, rozbrykanym szczeniakiem z mnóstwem pomysłów na zabawę. Wszystko go ciekawi i wszystko chciałby natychmiast zobaczyć. Cieszy go możliwość bycia w centrum zainteresowania. Wymaga intensywnej pracy w ułożeniem go, ale Roki szybko się uczy i wciąż jest gotowy do kolejnych wyzwań. Zachowuje czystość, dogaduje się z innymi psami, ale nie z każdym chce się bawić. Nie mieszka z kotem, na zewnątrz koty goni. Lubi zabawy i jak na młodego labradorka przystało, ma niespożyte pokłady energii. Ciągnie na smyczy, więc nad tym na pewno trzeba pracować. Jest wyjątkowo żywiołowy – NIE POWINIEN trafić do domu z małymi dziećmi. Potrafi się cieszyć całym sobą, nie zważając na to co się dzieje wokół niego.

Roki świetnie odnajdzie się w domu, gdzie będzie mógł we wszystkim towarzyszyć opiekunom. Nie lubi nudy i samotności, pozostawiony bez opieki potrafi psocić, dlatego chcielibyśmy, żeby trafił do domu gdzie chociaż w pierwszym okresie aklimatyzacji ktoś z nim będzie i okiełzna jego emocje. Nowa rodzina musi zdawać sobie sprawę, że Roki wymaga poświęcenia mu czasu. Powinien trafić do ludzi, dla których praca z psem to przyjemność, a nie przykry obowiązek. Nawet najgrzeczniejszy labek nie wychowa się sam więc nie należy oczekiwać, że tak będzie w tym przypadku. Szukamy odpowiedzialnej rodziny, znającej potrzeby rasy. Zależy nam, żeby nowy dom, oprócz opieki i miłości, potrafił zapewnić chłopakowi stabilizację. To pies z ogromnym potencjałem, wystarczy odpowiednio ukierunkować jego żywiołowość i naturalną ciekawość świata. Roki ma książeczkę zdrowie, wszystkie szczepienie.
Przebywa w woj. podkarpackim, niedaleko Mielca.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

 

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Roki, labrador do adopcji Roki, labrador do adopcji Roki, labrador do adopcji Roki, labrador do adopcji Roki, labrador do adopcji Roki, labrador do adopcji Roki, labrador do adopcji Roki, labrador do adopcji Roki, labrador do adopcji

2 thoughts on “ROKI – roczny żywiołowy labrador szuka aktywnego domu – nieaktualne”

  1. Witam serdecznie ,bardzo lubię zwierzęta, chcę się dowiedzieć gdzie jest ten labrador Roki ,chętnie zaadoptuje ,,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *