Przywiązany do drzewa

lab2

Szukamy przestępcy!

Witajcie. Nasz Urząd Gminy został powiadomiony, że w jednym z pobliskich lasów w Czerwonce od trzech dni jest przywiązany do drzewa pies. Zainterweniowaliśmy natychmiast jadąc na miejsce i informując odpowiednie służby. Widok był zatrważający – ten biedny piesek był przywiązany, że praktycznie nie miał jak się ruszyć, a dodatkowo był strasznie głodny, wyczerpany i wystraszony. Jakim trzeba być (tu wstawcie własne słowo) żeby coś takiego zrobić bezbronnemu zwierzęciu. Policja wszczęła odpowiednie postępowanie w tej sprawie. Proszę Was o udostępnienie tego posta, gdyż chcemy pomóc policji w odnalezieniu osoby, która dokonała tego przestępstwa żeby poniosła odpowiednią karę. Za wszystkie informacje będziemy wdzięczni.

dodatkowe info z komentarzy na FB

Psiak przebywa teraz w Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Canis i nazywa się Rumcajs. Jest to psi staruszek, którego ktoś skazał na straszne cierpienie. Bardzo towarzyski i pozytywnie nastawiony do człowieka.

Ogłoszenie grzecznościowe.

lab3 lab4

 

4 thoughts on “Przywiązany do drzewa”

  1. Takich zwyrodnialców za karę powinno się tak samo potraktować jak to biedne zwierze. Przywiązać do drzewa i zostawić na pewną śmierć, to by była najodpowiedniejsza kara………………………..

  2. Moim zdaniem każdy kto krzywdzi psa to osobowość psychopatyczna, bez mrugnięcia okiem to samo zrobi z człowiekiem. Karać jak za przestępstwo w stosunku do drugiego czlowieka’!,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *