WARTO POMAGAĆ! PODARUJ LABRADOROM 1,5% PODATKU

Labradory którym pomogliśmy

Labradory – mądre, kochane, wpatrzone w człowieka psy… Nie potrafimy przejść obojętnie obok ich cierpienia, bezdomności, ludzkiego okrucieństwa i krzywd, jakich doznały. 

Nie możemy pozwolić, by chore i porzucone umierały w lesie, by konały z głodu uwiązane na łańcuchach, by ginęły pod kołami samochodów, by ich życie było narażone przez zwykłą bezduszność ich „właścicieli”. Nie pozwala nam na to nasze człowieczeństwo. Dlatego od 13 lat ratujemy labradory (oraz psy mniej lub bardziej w typie tej rasy), potrzebujące pilnej pomocy. Każdego roku stajemy w obliczu dziesiątek psich tragedii, ratujemy dziesiątki labradorowych istnień i odmieniamy ich los.

Nasze działania możliwe są wyłącznie dzięki wielkim sercom i hojności naszych Darczyńców. Pozyskane od Nich pieniądze pozwalają nam zmieniać świat naszych psich przyjaciół na lepszy . To dzięki Nim mogliśmy ratować wszystkich naszych podopiecznych. Mogliśmy ratować ciężko chore i do granic możliwości wyeksploatowane psiaki z kolejnych pseudohodowli, psy opuszczone przez wszystkich za kratkami schronisk, psy po wypadkach komunikacyjnych i wiele innych. Nie spoczniemy w naszych staraniach dopóty, dopóki labradory spotykać będzie taki los.

Nigdy nie staniemy się obojętni na ich krzywdę. Jest w nas wystarczająco dużo siły, by walczyć o ich godne życie, by je ratować, by sprawiać, że znów będą mogły zaufać człowiekowi. Ale sama moc nie wystarczy – potrzebujemy wsparcia finansowego ze strony osób, którym tak jak i nam – cierpienie tych zwierząt leży na sercu.

Każdy może mieć swój udział w niesieniu pomocy i ratowaniu labradorów. Wystarczy przekazać na ten cel 1,5% swojego podatku. Pozyskane w ten sposób pieniądze pozwolą nam dalej ratować psie życie i zmieniać świat dla kolejnych labków. Umożliwią dalszą opiekę i podnoszenie komfortu życia psom niemal „nieadopcyjnym”. Dzięki tym wpłatom będziemy mogli nakarmić psy znajdujące się pod naszą opieką w Domach Tymczasowych, opłacić hoteliki potrzebusiom, będziemy leczyć  naszych podopiecznych, szczepić, sterylizować przed adopcją i nade wszystko – ratować każde kolejne zagrożone życie. Będziemy mogli sprawić, że kilkadziesiąt kolejnych nieszczęśliwych i niekochanych biszkoptowych, czekoladowych lub czarnych jak smoła psiaków zapomni co to smutek, samotność i cierpienie –  zaczynając nowy, szczęśliwy rozdział życia. Labradory w potrzebie naprawdę bardzo potrzebują tych wpłat!

Kochasz psy? A może jesteś miłośnikiem rasy? Może masz lub miałeś labradora a może ma go ktoś Ci bliski ? Może wzrusza Cię widok cierpiącego zwierzęcia? Może chcesz razem z nami odmieniać los pokrzywdzonych przez los i człowieka labradorów?
A może po prostu… masz Wielkie Serce❤️ Pamiętaj – WARTO POMAGAĆ!

 PRZEKAŻ 1,5% SWOJEGO PODATKU na nasz  PROJEKT LABRADORY

FUNDACJA PRZYJACIELE CZTERECH ŁAP
Numer KRS 0000319906
Cel szczegółowy: „LABRADORY

(A-M)

13 thoughts on “WARTO POMAGAĆ! PODARUJ LABRADOROM 1,5% PODATKU”

  1. Super! Też zachęcam! Odkąd o tym wiem, to wypełniając PIT nawet się nie zastanawiam, gdzie przekazać swój 1%?

    1. Przekazane z serduchem dla Labkow , kochane , moja choruje, ale mam nadzieję, że będziemy jeszcze biegać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *