Potas – trząsł się jak osika po wyprowadzeniu do zdjęć… do adopcji

Potas do adopcji

W schronisku od kwietnia 2017 r.

POTAS – niby taki duży, który już samymi gabarytami wzbudza respekt, i niby taki, po którym widać, ze z niejednego pieca chleb jadł – a trząsł się po wyprowadzeniu do zdjęć, jak osika, na dodatek posikując pod siebie ze strachu. Musiał w życiu zaznać różnych rzeczy od człowieka, bo mimo, że jest do niego przyjaźnie usposobiony, boi się reakcji przeciwnej strony. Spokojny, zrównoważony, może nie nadzwyczajnie wylewny, ale dobrze mu z oczu patrzyło. A przecież przyjaźń i życzliwość nie musi manifestować się rzucaniem się sobie w ramiona. Może objawiać się choćby tym, że pies stanie blisko, przytuli się i zamerda ogonem – zwłaszcza jeśli duży; bo duże często traktowane są jak psy drugiej kategorii i niestety rzadko dorastają jako domowe pieszczoszki. Potas ma ok. 5 lat, jest wykastrowany.

W schronisku przebywa od kwietnia 2017r. KOJEC: III – 19 NR: 9286
Pies przebywa w Radysach.
Kontakt: psyzradys@gmail.com (e-mail DO WOLONTARIUSZY),
TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 506-992-313 , 506-713-343
Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer)
Kontakt w sprawie transportu: tel. 698-616-250 (Patrycja)

Ogłoszenie grzecznościowe.

Potas do adopcji Potas do adopcji Potas do adopcji

One thought on “Potas – trząsł się jak osika po wyprowadzeniu do zdjęć… do adopcji”

  1. Potas potrzebuje mądrego, doświadczonego domu. Oby jak najszybciej opuścił Radysy i zaczął nowe życie u boku kochającego człowieka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.