Pokażmy mu świat – nieaktualne

Parys

Wyadoptowany. Przed nim całe życie, ale póki co poznaje je bez jednego ze swoich zmysłów. Czy jest szansa, na jego odzyskanie?

Poniżej jest tekst o Parysie w sprawie jego adopcji. Nikt nie chce adoptować ślepego, czy słabowidzącego psa. Do tej pory żaden specjalista nie zbadał Parysa, nie wiadomo, czy już nigdy nie będzie widzieć, czy może pomoże mu jakaś operacja. Prawdopodobnie pies widzi z bliska.

Przytulisko nie ma pieniędzy aby wykonać takie badania. Wolontariuszka zawiozłaby psa do Bydgoszczy na takie badania. Brakuje jednak funduszy.

Parys prosi o pomoc Ludzi Wielkiego Serca o finansowe wsparcie leczenia, choćby symboliczną złotówką. Możliwe, że jego szanse na adopcje wzrosną i znajdzie swój dom.

KONTO DO WPŁAT
FUNDACJA PRZYJACIELE CZTERECH ŁAP
ROKITNO 2
74-304 NOWOGRÓDEK POMORSKI
paypal: fundacja@przyjacieleczterechlap.pl
39144011850000000017295136
z dopiskiem: Labradory – Parys

Parys to piękny i młody pies, ok. 3-letni. Jest wesoły i łagodny, lgnący do człowieka. Potrzebuje domu, w którym człowiek może poświęcić mu dużo uwagi i troskliwości, zwłaszcza, że przeszedł wiele. Nade wszystko ceni sobie czas spędzony z człowiekiem, uwielbia spacery i zabawy. Zupełnie wtedy nie widać, że cierpi na taką dolegliwość. Parys zachowuje czystość w kojcu, czeka na wyprowadzenie przez opiekuna. Obecnie przebywa w przytulisku pod Tucholą, jest zaszczepiony i odrobaczony, posiada książeczkę zdrowia.

Rozliczenie wpłat na wydarzeniu na Facebooku: Pokażmy mu świat… (niewidomy Parys)

kontakt w sprawie adopcji:
608391927 (Ryszard), 889856600 (Małgorzata), 607492249 (Martyna),
adopcje@labradory.org

Parys do adopcji

Parys traci wzrok

Parys czeka na Was

One thought on “Pokażmy mu świat – nieaktualne”

  1. Parys wciąż czeka. Proszę dajcie mu szansę zobaczyć świat… Wizyta u specjalisty może okazać się najważniejszym wydarzeniem w życiu Parysa, bo może stać się początkiem szczęśliwego życia u boku Człowieka…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *