Piekło – bez komentarza

pieklo1

Tak mieszkają niektóre labradory.

Krótka informacja jaką wyszukaliśmy o Labradorach „…Labrador jest bliski ideału. Towarzyskość jest jego dominującą cechą. Nosi on w sobie nieprzebrane zasoby życzliwości do otaczającego go świata. Miły oddany, czuły i skłonny do zabawy, iż ludźmi i ze zwierzętami. Jego powołaniem jest praca przewodnika ociemniałych, głuchoniemych i innych osób fizycznie upośledzonych – zbiera same pochwały. Mimo to nigdy nie traci rozsądku, nawet darzony wielkim uczuciem. Krótko mówiąc dzielny pies, który ma mnóstwo dobrej woli i rozmaitych zalet….”

I oto jaki obraz zastaliśmy w miejscu gdzie takie dwa cuda żyją….. członek rodziny? kanapowiec? towarzysz dla dzieci? wspaniały przyjaciel?….. ci „właściciele” maja inne zdanie. Chyba nic dodawać nie musimy – popatrzcie na zdjęcia  tylko dla uzupelnienia – brak szczepień od 2011 r !!!
Po „rozmowie” z inspektorami TOZ mają poprawić warunki tych psiaków. Czy to zrobią? Miejmy nadzieję, że tak, jednak te biszkopciki podobno żyją w takim syf już dobrych kilka lat
Niedługo pojedziemy na kontrolę….trzymajcie kciuki!

źródło: Pokochaj i adoptuj zwierzaka

Ogłoszenie grzecznościowe.

pieklo2 pieklo3 pieklo4 pieklo5pieklo6

Okazuje się, że my już raz mieliśmy zdjęcia z tej posesji, przed rokiem. Niestety właściciel nie chciał oddać psów.

pieklo8 pieklo9

10 thoughts on “Piekło – bez komentarza”

 1. Witam
  Proszę zabrać Te Pieski przy najbliżej kontroli,
  jeśli nie poprawią się ich Warunki
  a Właściciela zamknąć w tej klatce!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Masakra:(((

 2. Klatka to nic w porównaniu do tych… Bud???? Dziury w murze?! Goła ziemia? Zero trawki, brud, syf… Tragedia i jeszcze dostają szansę na poprawę? I tak tego nie zrobią, szkoda każdego dnia jaki muszą spędzić te psiaki w takich warunkach. to jest oburzajace.

  1. Oczywiście psy trzeba zabrać tylko podstawowy problem – gdzie???? Nie mamy gdzie ich umieścić. Potrzebne są nowe domy, chociażby tymczasowe a tych brak.

 3. Właściwie po co takie żule biorą psy, może do pilnowania domu? Przecież one zalizałyby na śmierć złodzieja, takie to psy…na ich nieszczęście…

 4. Ci „właściciele” nie powinni mieć zadnego zwierzątka pod opieką!!!
  Szkoda,ze nasze prawo nie posiada paragrafu dotyczącego zakazu posiadania zwierząt po jednorazowej kontroli przeprowadzonej przez odpowiednie służby,stwierdzającej takie zaniedbania.
  Sprawdza się tu powiedzenie „psi los”-bardzo smutna historia:(((
  Anita

 5. Boże drogi zabierzcie te psy, proszę Was. To jest nieludzkie i okrutne. Mamy takiego samego biszkopta i wiem że to są psy ktore potrzebują miłości i obecności czlowieka i dają to samo z nawiązką.
  Dla ” właściciela” kara i zakaz dożyworni posiadania nawet muchy!!!!!

 6. do cholery kto bierze labka najcudowniejsza rase do kojca to pies domowy przyjazny wszystkim opiekunczy , pozegnany moj Mikolaj 3 dni temu byl mieszancem po labce , placzemy po nim wszyscy byl czlonkiem rodziny na prawach wszystkich w domu katka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *