Perełka wśród labradorek czeka na wspaniały domek – nieaktualne

Perełka, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Opis labradorki według właścicieli:

Perełka urodziła się 28. lipca 2017r. Bardzo pogodna i wesoła, uwielbia aportowanie i wszelakie zabawy na powietrzu, jestem wielkim pieszczochem przychodzi i trąca pyskiem by ją głaskać, lubi drapanie po brzuchu, z reguły posłuszna, reaguje na podstawowe komendy, toleruje wszystkie pieski, co do kotów nie jestem pewna, raczej nic jej nie denerwuje, szczeka jak jakiś pies zacznie szczekać, ale to nie reguła, kocha dzieci, niestety strasznie skacze oznajmiając swoją radość, do wszystkich jest przyjacielsko nastawiona. Perełka to mały łasuch ale umie się hamować. Zostając sama w domu cierpliwie czeka bez pożerania lub niszczenia rzeczy. Na spacerach niestety strasznie ciągnie. Informuje o swoich potrzebach.
Perełka posiada książeczkę w niej są oznaczone szczepienia, niestety nie była szczepiona na wściekliznę, nie była wysterylizowana, miała już pierwszą cieczkę w czerwcu, nie jest chipowana.

Prosimy o nie komentowanie decyzji oddania suni. Właściciele kierują się tylko i wyłącznie dobrem psa.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 607 492 249 (Martyna), 509 267 878 (Monika),
✉ adopcje@labradory.org

Perełka, labradorka do adopcji Perełka, labradorka do adopcji Perełka, labradorka do adopcji Perełka, labradorka do adopcji Perełka, labradorka do adopcji Perełka, labradorka do adopcji

13 thoughts on “Perełka wśród labradorek czeka na wspaniały domek – nieaktualne”

 1. Jaka piękna Gwiazda 🙂 ja popieram taką postawę, świadczy to o szacunku wobec zwierzęcia, bo chcą jej zapewnić kochający dom, a nie jak inni – łamią łapy i przywiązują do drzewa 🙁 Trzymamy kciuki!

 2. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad psem. Mam małe (3,5roku) dziecko. Chciałabym adoptować, ale zdaje sobie sprawę jaka to jest odpowiedzialność i boję się trochę ponieważ na ogół są to psy po przejściach, a jak wezmę to już oddać nie będę mogła, ze Szczeniakiem jest łatwiej bo sama sobie go wychowam, uksztaltuje. Rasa labrador jest mi dobrze znana gdyż jestem właścicielem już 9 letniej labradorki i nie ukrywam, że głównie chciałabym psa dla mojego psa ☺. Z opisu wynika, ze kocha zarówno dzieci jak i pieski dlatego bardzo intensywnie się zastanawiać będę nad tą sunia ☺

 3. Witam, gdzie labradorka aktualnie przebywa ? Jakie rejony ?
  Można znać szczegóły dlaczego musi być oddana ?
  Dziękuję za odpowiedź

 4. Piękna sunia. Szkoda że nie trafiła na odpowiednich właścicieli. Gdyby z nią popracowali , to nie ciągnełaby na spacerach i nie skakałaby z radości na ludzi.Rozumiem że to jest powód oddania.

 5. Sliczna. Jestem w woj. Malopolskiego i poszukujemy drugiego pieska. W Gdansku bedziemy pod koniec sierpnia. Jesli piesek nie znajdzie nowych wlascicieli chetnie poznamy pieska i przygarniemy.

 6. Witam. Bardzo mi zalezy na jej adopcji. Chce jej dac domek… milosc… wypelnilam juz ankiete i mam nadzieje że sie uda… ?

  1. Witam pani Wiolu, tak z ciekawości pytam: ma już pani odp. w sprawie adopcji??? ???
   Proszę się nie obawiać, bo ja nie chcę adoptować Perełki, tylko pytam bo jeszcze niedawno też miałam taką kochaną sunię, ale nagle rozchorowała się, okazało się że to parwowiroza (psi tyfus) i mimo, że miała dopiero 1 rok i 3 mies., była silna i zdrowa do tej pory, to niestety przegrała tą walkę i odeszła 25 czerwca… ???
   Pozdrawiam gorąco, życzę szczęścia i czekam na odpowiedź! ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *