Papkin – jeśli nie chcesz Jego zguby, domek mu podaruj, Luby!

Papkina ma śmieszne uszka

Papkin to niewidomy przystojny blondyn, może nie całkiem labrador, ale kto by tam zwracał uwagę na tak nieistotne szczegóły. Ma około 5 lat, gabaryty prawdziwego labradora, a w sercu strach, żal do człowieka i obawę, co przyniesie Mu kolejny dzień.

Psiak trafił do schroniska w lutym 2015 roku, prawdopodobnie został porzucony przez ludzi, którym przeszkadzało jego kalectwo. Za kratami nie potrafi jednak żyć – jest zrozpaczony, boi się ciasnoty boksu – dla niego to dramat, w którym wcale nie chciał grać głównej roli.

Papkin jest psem bardzo łagodnym, nie wykazuje agresji i potrafi ładnie wędrować na smyczy. W początkowym kontakcie reaguje paniką, strachem wobec świata, ale przyjazny ton głosu i ciepła głaszcząca ludzka ręka szybko przełamują bariery.

Jego niewidzące oczy i smutny wyraz pysia pokazują, że niewiele dobra spotkało Go w życiu. Papkin nie ma już nadziei na poprawę losu, sprawia wrażenie, że zrezygnował ze wszystkiego, co może stać się w przyszłości.

Schronisko jest dla Papkina wyrokiem śmierci – w smutku i zapomnieniu. Dlatego poszukujemy dla Niego Domu Tymczasowego lub Stałego, by ten młody jeszcze pies mógł pokazać światu jaki jest wspaniały! By kochający i wrażliwi na cudze nieszczęście Ludzie pokazali Mu, że jest dla Niego miejsce na ziemi, w którym oprócz legowiska i pełnej miski jest też Wielkie Serce.

PILNIE SZUKAMY DLA NIEGO DOMU STAŁEGO LUB TYMCZASOWEGO!!!
MEGA PILNIE! To jego być lub nie być!

Kontakt w sprawie Papkina:
Fundacja „Lepszy Świat”
Zosia:
☎ 508-063-271
zofiakrystyna@poczta.onet.pl
Ania:
☎ 699-682-482
✉ nilsson@wp.pl

Papkin - niewidomy pies

Papkin w schronisku

2 thoughts on “Papkin – jeśli nie chcesz Jego zguby, domek mu podaruj, Luby!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *