Ozi – szesnastomiesięczny labrador szuka domku – nieaktualne

Labrador Ozi

Wyadoptowany. Jest psem bardzo oddanym. Woda to jego żywioł.

Ozi to 16-miesięczny labrador biszkoptowy. Posiada czip i jest wykastrowany. Cała dokumentacja medyczna tego psa znajduje się w jego książeczce zdrowia. Pies jest: energiczny, żywiołowy. wymaga dużych poklasów miłości, zabawy, zainteresowania, w przeciwnym razie, jak to labrador, sam sobie znajdzie zajęcie. Jest łasuchem i łapie do pyska wszystko co znajdzie na swojej drodze, trzeba na to uważać szczególnie na spacerach. Jest psem towarzyskim, uwielbia dzieci, a inne psy nie stanowią dla niego problemu. Na spacery chodzi w szelkach.. Jest psem bardzo oddanym. Woda to jego żywioł. Pies do tej pory mieszkał w bloku i jest przyzwyczajony do przebywania z ludźmi. Szukamy mu domu gdzie będzie częścią rodziny, a nie ozdobą na ogrodzie.

Strona internetowa psydoadopcjijaslo.wordpress.com

Facebook www.facebook.com/psydoadopcjijaslo/

tel. 888303929

Ogłoszenie grzecznościowe.

Labrador Ozi Labrador Ozi Labrador Ozi Labrador OziLabrador Ozi

14 thoughts on “Ozi – szesnastomiesięczny labrador szuka domku – nieaktualne”

  1. Witam, jestem zaintesowana adopcją, jednak mam wiele pytań, skąd nagła potrzeba znalezienia nowego domu, czy pies przebył jakieś ciężkie choroby i czy jest możliwość umówienia spotkania przed decyzją o ewentualnej adopcji ?

  2. Jestśmy bardzo zainteresowani Ozim. W marcu odszedł nasz dwunastoletni biszkoptowy labrador (niestety rak jest nieubłagany ) i do tej pory nie możemy się otrząsnąć. Całe życie mieliśmy psy i bardzo nam naszego przyjaciela brakuje. Warunki mamy dobre ( domek z ogródkiem).

  3. PIĘKNY PSIAK , ZAKOCHAŁAM SIĘ W NIM OD RAZU… SZKODA BO JESTEŚMY Z KUJAW , KAWAŁ DROGI. MYŚLĘ IŻ LABEK ZNAJDZIE DOMEK BLISKO JASŁA U DOBRYCH LUDZI (..) PIĘKNE MĄDRE OCZKA – MOŻNA POZNAĆ OD RAZU PO TYCH KILKU ZDJĘCIACH. NIE DOPYTUJĘ DLACZEGO PAN POZBYŁ SIĘ PIESKA , BYWAJĄ RÓŻNE HISTORIE , NIE MNIE O TO PYTAĆ… NAPISZCIE JAK PIESEK ZNAJDZIE DOM…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *