Labradorek Odi – nasz nowy podopieczny – nieaktualne

Wyadoptowany.  Lgnie do człowieka i wręcz go zaczepia aby być w centrum zainteresowania.

Witajcie drogie ludziki ?
Mam na imię Odi i od wczoraj jestem podopiecznym labradory.org. Mam 6,5 miesiąca i jak na szczeniaka przystało uwielbiam być w centrum zainteresowania, wielką radość sprawiają mi wszelkie zabawy, ganianie po mieszkaniu i oczywiście uwaga człowieka skupiona na mojej skromnej psiej osobie ?. Wczoraj mój dom tymczasowy nauczył mnie robić siad (swoją drogą fajne te człowieki tylko usiądę a tu smaczek do pyszczka leci ?), łapkę też raz dałem później już mi się nie chciało ?. Mam tutaj dużo takich fajnych zabawek, które piszczą i świetnie się nadają do gryzienia, idealne na moje młode ząbki.
Na spacerach ciągnę trochę na smyczy ale to ta psia natura – sami wiecie ciekawość i te wszystkie fajne zapachy a i inni kumple na 4 łapach z którymi trzeba się przywitać. W domu staram się zachowywać czystość ale jeszcze nie zawsze mi się to udaje – obiecuję nauczę się ? . W DT mam koleżankę i kolegę tej samej rasy i miałem okazję poznać koty tylko nie wiem czemu one nie chciały ze mną „gadać” ? i syczały na mnie ?. Pozdrawiam Was kochane człowieki i niebawem dostaniecie więcej informacji na mój temat jak dt pozna mnie bliżej.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 503118003 (Marta), 607991873 (Grażyna),
✉ adopcje@labradory.org

11 thoughts on “Labradorek Odi – nasz nowy podopieczny – nieaktualne”

    1. piesek jest zdrowy, został nam oddany do wyadopowania z przyczyn rodzinnych. Piesek przebywa obecne w woj. mazowieckim

  1. My również wysłaliśmy formularz zgłoszeniowy.

    Do pełnej, szczęśliwej rodzinki tylko Ciebie nam Odi brakuje 🙂

  2. zakochani po uszy wysłaliśmy również formularz zgłoszeniowy:) dom pełen miłości czeka na Ciebie kochany! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *