Nina, super pies do adopcji – wyadoptowana

nina1

Znalazła wspaniały dom. Nawet jej do głowy nie przyjdzie, żeby być nieposłuszną.

Nina prosi o domek – opis suni od osoby, która ma z nią kontakt:

Powiem szczerze.Jak ją zobaczyłam w przytulisku, wyprowadziłam na spacer, ręce mi opadły. Siedziałam nad zdjęciami szukając odpowiedzi na pytanie: dlaczego? Pierwsza myśl to taka, że Nina jest mocno w typie ras nawet kilku i dlatego już mimo młodego wieku musiała kilka razy rodzić 🙁
Patrząc na nią i obserwując jej charakter mogę tylko gdybać, ale jest duże prawdopodobieństwo, że jakiś palant to wykorzystał do zbicia kasy 🙁
Dlaczego? Nina jest bardzo mądrym psem, zna wszystkie podstawowe komendy. Na spacerach jest bardzo skupiona na człowieku, jakby oczekiwała od niego polecenia co ma robić.Ten pies kiedyś był szkolony! Jest bardzo opanowana, posłuszna , zachęcona do zabawy owszem szaleje, ale musi dostać sygnał od człowieka. I wtedy uprawia dzikie skoki, całusy, tarzanie bez końca. Samej z siebie nawet jej do głowy nie przyjdzie, żeby być nieposłuszną. No sami popatrzcie, czy ona nie jest kochana ?
Nina, 2-3 latka, ze dwa razy mama. Grzeczna i opanowana, złapałyśmy ją a chwili szaleństwa i wygłupów, które naszym zdaniem powinny zdarzać się częściej.
Nineczko mamy nadzieję, że znajdziesz cudowny dom.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
607492249 (Martyna), 608391927 (Ryszard)
adopcje@labradory.org

nina3 nina4 nina5nina6

2 thoughts on “Nina, super pies do adopcji – wyadoptowana”

  1. Psiak znajduje sie w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego. Osoby zainteresowane prosze o wypelnienie ankiety przedadopcyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *