NIKO – ok. 1 roczny przeuroczy labrador szuka ciepła, rodziny i prawdziwego domu – nieaktualne

Niko, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Przedstawiamy Wam naszego nowego podopiecznego.

Niko został znaleziony w stanie prawie skrajnego wyczerpania, taki psi szkielecik. Otrzymał pomoc, został trochę odkarmiony. Obecnie jest w naszym domu tymczasowym pod troskliwą opieką i mamy wrażenie, że to jego pierwszy taki prawdziwy domek. Na pewno wcześniej nie mieszkał w domu.

Niko jest bardzo pozytywnym psem, potrafi się pięknie bawić z innymi psami, delikatny w stosunku do człowieka, jeszcze trochę nieśmiały, jakby nie wierzył, że coś dobrego spotkało go w życiu. Typowy szczeniak, skory do zabawy, spragniony głasków, miziania, przytulania, kocha kanapę. Jest inteligentnym psem, szybko się uczy wszystkiego. Stara się ładnie chodzić na smyczy, chociaż czasami pociągnie za ciekawym zapachem.  Labek ma ogromy apetyt, nadrabia zaległości, gdy naprawdę musiał głodować. Nienajgorszy z niego też szperacz śmietnikowy, lubi zbadać jego zawartość.

Boi się podniesionych głosów, jest trochę strachliwy, ale coraz bardziej śmielej robi postępy w poznawaniu domowego życia.

Szukamy dla Niko ciepłego domku, gdzie labek będzie mógł towarzyszyć rodzince w jej codziennym życiu, będzie kochanym i rozpieszczanym psem, gdzie wynagrodzi mu się prawdopodobnie koszmarne szczenięce miesiące, ale będzie pracować z psem, bo Niko potrzebuje nauki, którą chłonie jak gąbka.

Niko jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany.
Labek przebywa w domu tymczasowym niedaleko Warszawy

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Niko, labrador do adopcji Niko, labrador do adopcji Niko, labrador do adopcji Niko, labrador do adopcji Niko, labrador do adopcji Niko, labrador do adopcji Niko, labrador do adopcji Niko, labrador do adopcji

7 thoughts on “NIKO – ok. 1 roczny przeuroczy labrador szuka ciepła, rodziny i prawdziwego domu – nieaktualne”

    1. Jestem zainteresowany adopcja Nika
      Mieszkam w Milanówku
      Niedawno odeszła od nas nasza sunka po 12latach i nasz dom potrzebuje troche zamieszania i merdania ogonkiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *