Niewidomy Bruno

niewidomy

Czy ktoś da mu jeszcze szansę na godne życie? Czy znajdzie się właściciel?

BRUNO – niewidomy psiak znaleziony w styczniu w Milanówku. Czy ktoś go szuka? Jest bardzo zagubiony w schronisku.
Bruno to średniej wielkości, czarny, gładkowłosy psiak znaleziony na początku stycznia w Milanówku na ulicy Piłsudskiego.

Bruno jest niewidomy. Jeszcze nie wiemy czy stracił wzrok z powodu nieleczonej choroby czy jest ona kwestią wieku. W najbliższym czasie będziemy mieć pewność, ponieważ mamy zamiar go diagnozować, a jeśli będzie to możliwe – leczyć.

W tej chwili wiemy że Bruno źle sobie radzi ze swoją niepełnosprawnością. W schroniskowym boksie potyka się na prostej drodze, wchodzi łapkami do misek a nosek pokaleczył sobie o siatkę boksu. Do wolontariuszy podchodzi z dużym dystansem: niepewnie bierze z rąk smaczki, czasem niezgrabnie chwyta zębami o ręce czy rękawiczki. Próbujemy pokazać mu że „nie taki człowiek straszny jak go malują” i kiedy wydaje się, że zdobyliśmy już jego zaufanie i chcemy go dotknąć powarkuje na nas cichutko, sztywnieje, kuli się i ucieka do swojej budy. Tam czuje się bezpiecznie. Na razie nie nalegamy na bliższe kontakty i dajemy mu czas na oswojenie się z nową rzeczywistością, ale małymi kroczkami staramy się go z nią poznawać.Na chwilę obecną wierzymy, że odnajdziemy jego opiekunów, jeśli jednak nam się to nie uda, zagubiony Bruno będzie do adopcji.

kontakt: 509 441 902

Ogłoszenie grzecznościowe.

Bruno

One thought on “Niewidomy Bruno”

  1. Jeśli mogę coś zasugerować to jest taka pani cudowna kobieta Olga47 na forum która pomogła już w wielu tzw ciężkich przypadkach m.in. udana adopcja niewidomego Zoreska:) i znalazła DT dla staruszka Dikona:) To chyba robota dla Pani:) Oczywiście byłoby fajnie gdyby inni ludzie też pomogli:) Trzymam kciuki psinko kochana…Serce ściska i niesamowicie boli gdy się patrzy na takiego kochanego labka..Pomóżmy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *