Labrador Nico szuka stałego domu

Nico, labrador do adopcji

Wskazany dom z doświadczeniem.

Nico to wspaniały około 6-7 letni czarny rasowy Labrador Retriever, któremu jesteśmy zmuszeni po raz drugi szukać nowego domu. Nico jest cudownym, przytulaśnym, wpatrzonym w człowieka pieskiem. Do ludzi totalnie uległy, bardzo posłuszny, emocjonalny i wrażliwy, bardzo szybko się przywiązuje do człowieka. Grzecznie zostaje sam w domu, nie piszczy, nie niszczy, nie szczeka. Uwielbia wszystkich, małych i dużych ludzi, choć z dziećmi nie miał zbyt dużego kontaktu i jest ostrożny. U weterynarza jest bardzo grzeczny – można z nim zrobić wszystko, a on spokojnie to znosi.

Na smyczy chodzi w miarę przyzwoicie jeśli posiłkujemy się szelkami treningowymi tzw. easy-walk. W domu zachowuje się wzorowo i można by powiedzieć, że to psi ideał gdyby nie fakt, że Nico nie toleruje innych psów (bez względu na wielkość i płeć) i zakładamy, że inne zwierzęta również nie są przez niego mile widziane. Ten problem jest właśnie przyczyną rezygnacji dotychczasowych opiekunów z opieki nad Nikiem – mimo wielomiesięcznej pracy z behawiorystą i mimo ogromnego ich zaangażowania w pracę nad psem – nie są w stanie zapewnić mu domu na zawsze.

Szukamy dla Nico domu doświadczonego i gotowego do pracy z behawiorystą, bo nie tracimy nadziei na sukces lub choć częściową poprawę w kwestii kontaktów z innymi psami. W tym przypadku wymagamy warunków dom + ogrodzona posesja, najlepiej w spokojnej okolicy gdzie nie będzie konieczny ciągły kontakt z innymi psami.
Tel. 605 363 047

Poprzedni wpis:
Nico, piękny rasowy labrador do adopcji

Ogłoszenie grzecznościowe.

Nico, labrador do adopcji Nico, labrador do adopcji Nico, labrador do adopcji Nico, labrador do adopcji

One thought on “Labrador Nico szuka stałego domu”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *