Zaginął Nero! 1000 zł nagroda! – Nieaktualne

Zaginiony Nero

Nero sam wrócił do domu. Województwo małopolskie.

Kochani!
Poszukuję fundacji na rzecz zwierząt która pomoże moim rodzicom w poszukiwaniu najlepszego przyjaciela. Nero zaginął 06.12. Od tamtego czasu ślad po tym ponad 40kg olbrzymie zaginął. Rozpłynął się w powietrzu? Zapadł się pod ziemię?

Nero zaginął w Łomnicy-Zdrój/Piwnicznej-Zdrój tj powiat nowosądecki. Posłuszny, mądry, ułożony. Nigdy nie oddalał się samodzielnie na długo. Możliwe że ktoś przetrzymuje psa. Rodzice pracują. W wolne dni szukają go nieustannie. Może jakaś fundacja z okolic Sącza by się podjęła? Obecnie mieszkam ponad 300km dalej. W tym tygodniu wróciłam do domu i przez dwa dni szukałam z narzeczonym psiaka – same fałszywe tropy. Dla znalazcy wysoka nagroda pieniężna? 1000zł . Jeśli przetrzymujesz – zapłacimy za zwrot! Najlepszy przyjaciel nie ma ceny

Aktualizacja:

Nero podobno widziany jest od dwóch dni w rejonie szkoły i Limby w Piwnicznej. Ma na sobie tylko białą obrożę foresto. Nie ma w nim agresji jest mega przyjaznym olbrzymem. Może wędrować w stronę Łomnicy górami przez Kokuszkę albo osiedla Piwnicznej Dla tego kto zatrzyma i zabezpieczy psa NAGRODA PIENIĘŻNA! 🙂 ???

kontakt: 784652150 lub 888885144 (specjalne numery kontaktowe, więc proszę fanów ze sfery YT IG o powagę.)

Ogłoszenie grzecznościowe.

Zaginiony Nero Zaginiony Nero Zaginiony Nero Zaginiony NeroZaginiony NeroZaginiony Nero

6 thoughts on “Zaginął Nero! 1000 zł nagroda! – Nieaktualne”

  1. Ja mieszkam w słomierogu obok wieliczki ale blisko noweko sącza więc spróbuje wam pomuc 😛 poniewarz was uwielbiam

  2. Trzymamy z moim Barusiem łapki/kciuki za pieska żeby się znalazł … Pieseczku wracaj !!!! A dobrzy ludzie dopomóżcie …..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *