Nero, super labrador do adopcji – nieaktualne

Nero, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Towarzyski i przyjazny do wszystkich.

Opis właścicielki:

Piesek urodził się 31.03.2012 w hodowli labradorów w Jastrzębiu Zdroju. Był bardzo radosnym i ruchliwym szczeniakiem a teraz jest już dorosłym psem. Mimo tych latek on wciąż ma chęci na zabawy i przytulanie. Nero jest bardzo towarzyski i przyjazny do wszystkich, ktokolwiek mnie nie odwiedzi od razu przybiega i zachęca do zabawy. Agresja jest mu zupełnie obca. Bardzo kocha dzieci, ale to przecież cecha labków. Bardzo lub się kąpać otwartych akwenach. Jak byliśmy nad zalewem córka odpłynęła dalej i udawała, że się topi wołała go po czym od razu popłynął w jej kierunku chwyciła się delikatnie jego zadka a Nero przyholował ją do brzegu. To był piękny widok ale te pieski działają instynktownie. W tym dniu był bohaterem. Jak był mały wróciliśmy do domu i zastaliśmy go z wiekiem kosza na śmieci na głowie w kształcie żaby i oczywiście udawał, że to nie on jest żabą. Padaliśmy ze śmiechu i od razu zrobiliśmy fotkę. Mamy wiele pięknych i śmiesznych wspomnień z tym psiakiem. Potrafi prosić,dawać łapkę i położyć się na komendę. Po haśle OPA staje na dwóch łapach i opiera się na nas jakby chciał wskoczyć na ręce. Jest grzeczny i słucha komend nie stwarza żadnych problemów wychowawczych. Jest bardzo ufny dlatego toleruje i akceptuje każdego człowieka jak słyszy pukanie to szczeka po czym po otwarciu drzwi i wejściu gościa od razu go wita z radością. Mam nadzieję, że znajdzie szczęśliwy i kochający dom jak najszybciej. Dlatego bardzo proszę osoby które mają dobre serce o adopcję naszego pieszczocha.

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 607 492 249 (Martyna), 509 267 878 (Monika),
✉ adopcje@labradory.org

Nero, labrador do adopcji Nero, labrador do adopcji Nero, labrador do adopcji Nero, labrador do adopcji Nero, labrador do adopcji Nero, labrador do adopcji

8 thoughts on “Nero, super labrador do adopcji – nieaktualne”

    1. „Są mu zupełnie obojętne Traktuje je jako towarzysza do zabawy a nie jak kota. Na dworze też jak widzi kota to nigdy się nie rzuca i nie goni.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *