Nero, ok 1,5 roczny czarnulek w typie labradora – radosny psi przyjaciel do pokochania – nieaktualne

Nero, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Pies mieszka w tej chwili w województwie Śląskim.

Śliczny kruczoczarny Nero, którego matka jest labradorką, od szczeniaczka jest prowadzony z uważnością, miłością i dbałością. Karmiony odpowiednio do potrzeb i wieku. Wychowywany z wsparciem behawiorysty, przeszedł początkowe szkolenie psa domowego.

Niezwykle energiczny pies z temperamentem typowym dla labradora – nieposkromiony w okazywaniu swojej radości, zainteresowany wszystkim, świetny kompan do zabawy (włącznie z roślinami ogrodowymi – lubi kopać dołki w ogrodzie i tutaj trzeba by nad tym jeszcze popracować. Uwielbia wodę. Mieszka w domu z ogrodem, śpi w domu. Przyjazny do wszelkich psów, uwielbia zabawy z innymi psami, małymi i dużymi.

Nero ma książeczkę zdrowia, aktualne szczepienia i odrobaczenia.

Szukamy domu gdzie w zamian za swój psi uśmiech, psią przyjacielską łapę i bezwarunkową psią miłość dostanie odpowiedzialną ludzką dłoń, która wprowadzi go do nowej ludzkiej rodziny.

Pies mieszka w tej chwili w woj. Śląskim, w Czechowicach – Dziedzicach.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Nero, labrador do adopcji Nero, labrador do adopcji Nero, labrador do adopcji Nero, labrador do adopcji Nero, labrador do adopcji

6 thoughts on “Nero, ok 1,5 roczny czarnulek w typie labradora – radosny psi przyjaciel do pokochania – nieaktualne”

    1. Tak, piesek jest nadal do adopcji. Jesli jest Pani zainteresowana adopcja Nera, to prosimy o kontakt i wypełnienie formularza adopcyjnego -http://adopcje.labradory.org/zgloszenie/

    1. tak, oczywiście, piesek musi mieszkać w domu, mieszkaniu z opiekunem, żaden kojec , buda, miejsce na zadaszonym ganku, ani miejsce w garazu jest niemożliwe do zamieszkania dla psa.
      Piesek jest prawie urodzonym ogrodnikiem i wykopuje kwiatki, rośliny w ogrodzie, ale jest to chyba tylko sytuacja przejściowa, bo w obecnym miejscu a za mało spacerów i kontaktu z człowiekiem.
      Poza tym obowiązuje procedura adopcyjna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *