Ze strachem w oczach, ale… otwieram się na świat, wyadoptowany

Nelson

Nelson wyadoptowany.
Wczoraj Nelson opuścił schronisko. Nie mogliśmy patrzeć, jak paniczny strach odbiera mu życia i przygarnęliśmy czarnuszka pod swoje skrzydła.

Od paru godzin Nelson mieszka w domu tymczasowym. Starannie wybrany, doświadczony, mający pod swoją opieką wiele problematycznych psów. Od początku gorąco wierzyliśmy, iż sobie poradzą, że dadzą radę, że otworzą go na świat, bo jak nie oni to kto?? I… Ledwie kilka chwil w nowym miejscu wystarczyło, by Nelsonowi… podniosły się uszy a wraz z nimi maluśka cząstka pewności siebie. Strach przed ludźmi wciąż jest, na razie nie ma mowy o wielkiej czułości, ale uspokojony pozwala się nawet pogłaskać. Zaciekawiony, z nieśmiałym merdaniem ogona poznaje nowe otoczenie. Cud? Ależ skąd, to tylko wspaniali psi rezydenci. No i ludzie też 🙂

wiek: około 2 lata
płeć: samiec
maść: czarny
rodowód/metryka: nie
chip: tak
sterylizacja/kastracja: nie
miejsce pobytu: DT pod Warszawą
temat na forum 

Nelson prosi o pomoc Ludzi Wielkiego Serca i zagląda w oczy prosząc o finansowe wsparcie, choćby symboliczną złotówką. A jeżeli przy okazji zajrzy komuś głębiej do owego Wielkiego Serca i znajdzie w nim swoje miejsce w stadzie, wówczas spełnią się Jego marzenia – o Domu i Dobrym Człowieku, dla którego pies jest kochanym i szanowanym członkiem Rodziny. Pomóżmy Nelsonowi na nowo zacząć życie!

KONTO DO WPŁAT
FUNDACJA PRZYJACIELE CZTERECH ŁAP
ROKITNO 2
74-304 NOWOGRÓDEK POMORSKI
PayPal: fundacja@przyjacieleczterechlap.pl
PKO BP 39144011850000000017295136
z dopiskiem: Labradory.org –  Nelson

kontakt w sprawie adopcji:
608391927 (Ryszard), 889856600 (Małgorzata)
adopcje@labradory.org

Nelson

Nelson

Zapraszamy na film:

One thought on “Ze strachem w oczach, ale… otwieram się na świat, wyadoptowany”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *